Dayanıklı kulaklık önerisi

Erdal Bakkal

Kilopat
Daha fazla  
Kulaklık aldığımda sürekli kırılıyor ben de artık bu durumdan bıktım. Bir kulaklık buldum ne kadar iyi bilmiyorum ama çoğu yerde güzel deniyor fiyatı da uygun gibi.
İyi mi kötü mü bilmiyorum, ya da daha iyi bir seçenek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kulaklık aldığımda sürekli kırılıyor ben de artık bu durumdan bıktım. Bir kulaklık buldum ne kadar iyi bilmiyorum ama çoğu yerde güzel deniyor fiyatı da uygun gibi.
İyi mi kötü mü bilmiyorum, ya da daha iyi bir seçenek var mı?
Rampage alınmaz. Bütçe nedir ?

Hocam bu 2 kulaklığa baktım da, önceden kullandığım kulaklık gibi üst kısmı tek parça, bunlar da kırılır diye korkuyorum. Galax Sonar 01 hariç, o baya geniş duruyor kırılmaz gibi.

Bu arada önceden kullandığım Razer kraken x lite idi.
Kraken X Lite kronik sorunlu zaten. Kırılması normal. Rush ER3/Sonar 01 kırılmaz.

Hocam bu 2 kulaklığa baktım da, önceden kullandığım kulaklık gibi üst kısmı tek parça, bunlar da kırılır diye korkuyorum. Galax sonar 01 hariç, o bayağı geniş duruyor kırılmaz gibi.

Bu arada önceden kullandığım Razer Kraken X Lite idi.

HP dhe 8010, kullandığım kulaklık. İncelemesinde aptal adam sonuna kadar kulaklığı büküyor bir şey olmuyor. Ve ben çok kez düşürdüm yere. Bildiğin tahta yer. Hiçbir şey yok sağlam kulaklık.

Memnunum, dayanıklı. Ama önceki Rampage kulaklığım dayanıksız ve 1 senede bozulmuştu. Rampage kalitesine güven olacak bir marka değil ama bu ürünü güzel, alabilirsiniz. Saatlerce kullanımda terletip sıkıyor, ses kalitesi fiyatına göre tatmin edici derecede. Müzik için bayağı yetersiz, ses yüksekliği yeterli düzeyde ve herhangi bir yazılımı yok. Fiyat/Performans için 6.5/10 diyebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı