Days Gone %30-40 civarı Save dosyası

Umutcengz

Hectopat
Yer
Zonguldak
Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayarımı formatlamak zorunda kaldım acele bir şekilde Save dosyaları falan gitti, bulabileceğim bir yer var mı? Var deyin, oyunu çok bitirmek istiyordum ancak o kadar görevi sıfırdan yapamam. :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Tabi hocam, oyunu 3.kez bitirirken sıkılmıştım. Yaklaşık %50 civarı save dosyamı atabilirim diye demiştim.
Hocam en son bu bu baraj görevini yaptığımı hatırlıyorum, nasıl yapabiliriz dosya aktarma işlemini?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam en son bu bu baraj görevini yaptığımı hatırlıyorum, nasıl yapabiliriz dosya aktarma işlemini?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam kötü haber, bu görevden çok çok daha ilerisinde :(
Spoiler olmaması için söyleyemiyorum maalesef ama ufak bir tavsiye verebilirim. Oyuna cidden yeniden başlayın, bu sefer yapabildikçe yan görev veya yolda olan npclere yardım edip, güvenli bölgelerle olan ilişkinizi de geliştirin. İnanın bana ilk oynadığınızdan çok çok daha eğleneceksiniz.

Hocam kötü haber, bu görevden çok çok daha ilerisinde :(
Spoiler olmaması için söyleyemiyorum maalesef ama ufak bir tavsiye verebilirim. Oyuna cidden yeniden başlayın, bu sefer yapabildikçe yan görev veya yolda olan npclere yardım edip, güvenli bölgelerle olan ilişkinizi de geliştirin. İnanın bana ilk oynadığınızdan çok çok daha eğleneceksiniz.
Hocam 2. kere başlamıştım zaten, ve ben bu tip oyunları oynamaktan çok çok zevk almıyorum, hikayesini çok merak ettim o yüzden bitirmek çok istiyordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı