Days Gone bıçkıhane temizleme görevi nasıl yapılır?

em95

Hectopat
Arkadaşlar bıçkıya girdim ama sürü yok. Uyudum belki sonra gelir diye gene yok. Görevi geçmek için sürü yok et diyor ama sürü yok.

Arkadaşlar bıçkıya girdim ama sürü yok. Uyudum belki sonra gelir diye gene yok. Görevi geçmek için sürü yok et diyor ama sürü yok.
Hocam oyunda maalesef böyle bir bug var. Sol üstte her görevden sonra kendisi görev veriyor. Eğer onlara değilde kendiniz farklı görevlere giderseniz böyle oluyor. Bıçkıhane yakınında bir zombiye ölüp tekrar denermisiniz.

Hocam oyunda maalesef böyle bir bug var. Sol üstte her görevden sonra kendisi görev veriyor. Eğer onlara değil de kendiniz farklı görevlere giderseniz böyle oluyor. Bıçkıhane yakınında bir zombiye ölüp tekrar dener misiniz?

Dediğinizi denedim olmadı oyunu kapadım açtım olmadı sonra uyumaya gittim olmadı sonra bıçkının orada kendimi patlattım bir baktım zombiler geldi ne saçma bir bug bu.

Dediğinizi denedim olmadı oyunu kapadım açtım olmadı sonra uyumaya gittim olmadı sonra bıçkının orada kendimi patlattım bir baktım zombiler geldi ne saçma bir bug bu.

Maalesef düzeltemediler gitti görevden hariç bir yerde sürüye dalıyorum ölünce aynı yere gidiyorum kimse yok :D

Geri
Yukarı