Days Gone FPS düşmesi

İşletim sistemi
Windows 10

YUSUF1234567

Decapat
Daha fazla  
RAM
8gbddr3 1333mhz
Ekran kartı
gtx 1050 ti oc edition 4gb
Anakart
intel dq67ow
İşlemci
i5 2500 3.40ghz
Merhaba Days Gone indirmiştim 3 gün önce ve oyun inanılmaz drop giriyor kasmıyor ama drop giriyor. Her çevirşimde 5sn bekliyorum oyunun gelmesi için motoru süremiyorum bile oyunda. Ama diğer oyunlarımda problem. Yok sadece days gonede oluyor ve oyunlarımın hepsi HDD'ye kurulu aynı yerdeler.

Oyun hem HDD'ye kurulu hemde DDR3 1333 MHz ram kullanıyorsunuz. Ayrıca büyük ihtimal RAM tek slottur. Bildiğin acı çektiriyorsunuz sisteme. Bu tarz yüksek boyutlu, kaliteli kaplaması olan oyunları oynarken drop yememeniz ve ara sahnelerin, etraftaki kaplamaların yüklenebilmesi için oyunun SSD'ye kurulu olması ve RAM'in daha fazla/hızlı olması gerekiyor.

Son düzenleme:
Oyun hem HDD'ye kurulu hemde DDR3 1333 MHz ram kullanıyorsunuz. Ayrıca büyük ihtimal RAM tek slottur. Bildiğin acı çektiriyorsunuz sisteme. Bu tarz yüksek boyutlu, kaliteli kaplaması olan oyunları oynarken drop yememeniz ve ara sahnelerin, etraftaki kaplamaların yüklenebilmesi için oyunun SSD'ye kurulu olması ve RAM'in daha fazla/hızlı olması gerekiyor.
2X4 RAM

HDD + sisteminin yetersizliği. Sistemin oyunun minimum gereksinimlerini karşılıyor.
oyunu yüksek ayarlarda 60ffps+ oynuyorum ama

HDD + sisteminin yetersizliği. Sistemin oyunun minimum gereksinimlerini karşılıyor.
sorun sistemin arkada cok şey çalıştırmasından kaynaklanıyormus hepsini kapattım artık rahat rahat oynayabiliroyum

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı