Days Gone motor yavaş gidiyor

yusufkaya14

Decapat
Daha fazla  
Days Gone yükledim sistem gereksinimleri yeterli oyunda tek bir sıkıntı var motor çok yavaş gidiyor. Daha önce PS4'de oyunu bitirdim tekrar oynamak istedim fakat PS4'deki motor çok hızlıyken PC'de çok yavaş. Başka insanlara baktım onlarda çok hızlı yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

Days Gone yükledim sistem gereksinimleri yeterli oyunda tek bir sıkıntı var motor çok yavaş gidiyor. Daha önce PS4'de oyunu bitirdim tekrar oynamak istedim fakat PS4'deki motor çok hızlıyken PC'de çok yavaş. Başka insanlara baktım onlarda çok hızlı yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

Motorunu 2 seviye yap copland kampında bir de motorunu tamir et kırıksa yavaş gider hatta çalışmaz bende oynuyordum copland kampında 2 seviye yaptım motoru uçmaya başladı.

@yusufkaya14 motoru geliştirmen gerekiyor seviyeleri var, kamplarda yapabiliyorsun. PS4'teki hıza alıştığın için PC'de yeniden başlayınca yavaş gelmiştir. Geliştirimeler açıldıkça ve yükselttikçe PC'de de uçuyor.
ama oyunda leon u kovaladığımdada çok yavaştı ama başkalarında çok hızlı pc de sıkıntı olabilirmi veya oyunda?

Motorsikletin motorunu gidip copeland kampında 2C seviyeye çıkartabiliyorsun yenş motor takıyorlar o daha hızlandırıyor.

Yaptım olmadı dağdan aşağı giderken bile yavaş, ama sace ben yavaş değilim yani bir kovalamacada önümdeki de yavaş, oyuna girdiğimde benim motoruma eşya açılmışt, Nitro, Çamurluk vb. ve oyunu yüklerken repack yazıyordu olanlar ondan dolayı olmuş olabilir mi?

Halen yardım arıyor musun bilmem ama yazmak istedim insanlara yardımcı olmak için motorun 2 farklı türü var Caps Lock tuşu ile yapıyorsunuz bunu motordeyken basarsanız sessiz moda geçer motoru durdurur ayaklarıyla sürer ve yavaş sürer bir daha basarsanız motoru çalıştırır ve eski hızına döner yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.

Geri
Yukarı