Days Gone oynanır mı?

Şuan oyunsuzluktan ciddi anlamda canım sıkılıyor bu yüzden şuan için bütçe pek önemli değil.

Dediğim gibi açık dünya oyunlarını çok seviyorum.

Biraz izledim güzelmiş gerçekten.

Dediğim gibi bütçe pek önemli değil, hayatta kalma oyunlarını da seviyorum.
Bütçeden yana sıkıntı yaşamıyorsanız alın derim.

Dostum oynadın mı bilmiyorum. Benim en favori oyunum Batman Arkham Knight tır. Sonra diğer serilerde öyle. Oynamadıysan Türkçe yamaları ile beraber iyi eğlenceler dilerim. Steam de indirim var zaten.

Oyunun hikayesi nedir, rpg öğeleri fazla mı, harita büyük mü, yapılacak şeylerin çeşidi iyi mi?​
Oyunun hikayesini tam olarak söylemeyeceğim ama bir virüsün yayılması sonucu insanların zombileştiği kıyamet sonrası bir dünyada geçiyor. Çok klasik bir olay gibi gelebilir ama sıradan zombi temasından çok farklı bir hikayesi var. RPG öğelerinden bahsetmek gerekirse oyunda yakın dövüş, uzak dövüş ve hayatta kalma olarak üçe ayrılmış toplam 45 adet yetenekten oluşan bir yetenek ağacı var. Karakterimizin kıyafetleri özelleştirilemiyor fakat bindiğimiz motor ve kullandığımız silahlar baştan aşağı özelleştirilebiliyor. Harita baya büyük. Toplam 15 km2 Hikaye haricinde açık dünya eventleri ise Far Cry gibi. Bu eventleri yaptıkça yeni silah şemaları, yeni tehçizat şemaları öğreniliyor ve bazılarında ise karaktere can, stamina ve odak gibi kalıcı özellikler ekleyebiliyorsun.​

Son düzenleme:

Geri
Yukarı