Days Gone video driver crashed and was reset hatası

ibobeyo

Yoctopat
Daha fazla  
Oyun sürekli bu hatayı veriyor gerçekten bıktım. İşletim sistemimde kaldırıyor ve oyun orijinal.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam Steam Tartışmalarından baktım da çoğu insan şunları demiş;

Ekran kartı sürücünüzü güncelleyin.
Oyun dosyalarını doğrulayın.
Son olarak oyunu "DEBUG" mod ile başlatın. (Ki herkes bunun çözüm yolu olduğunu söylemiş.) Sanırım bu yol ile başlatmak için ise oyuna kütüphaneden "oyna" butonuna tıkladıktan sonra seçenek çıkıyor.

En son v1.04 sürümünde sistemimde herhangi bir sorun olmamasına rağmen bende de nadiren de olsa oyun esnasındayken otomatik olarak bazen bu hata çıkıp atıyordu, tabii hikayeyi yarıladıktan sonra neredeyse hiç çıkmadı o ayrı bir olay. Şimdi v1.06'da son durum nasıl açıkçası bilemiyorum. Ekran kartında stabil olmayan manuel OC vs varsa yine de bir bak derim belki o da etkileyebilir.

@kino oyunu uzun süre oynadın mı? Oynadıysan bu hatayla sen de karşılaşmıydın?

En son v1.04 sürümünde sistemimde herhangi bir sorun olmamasına rağmen bende de nadiren de olsa oyun esnasındayken otomatik olarak bazen bu hata çıkıp atıyordu, tabii hikayeyi yarıladıktan sonra neredeyse hiç çıkmadı o ayrı bir olay. Şimdi v1.06'da son durum nasıl açıkçası bilemiyorum. Ekran kartında stabil olmayan OC vs varsa yine de bir bak derim belki o da etkileyebilir.

@kino oyunu uzun süre oynadın mı? Oynadıysan bu hatayla sen de karşılaşmıydın?
Hocam 86 saat oynamam var benim oyunda. 2 kere bitirdim. Şu ana kadar bende hiç çökmedi nedense ki tartışmalarda çoğu insanda bu hata varmış. Sistemim;

GTX 1650
Intel i5 9300h
DDR4 16GB Ram

Hocam 86 saat oynamam var benim oyunda. 2 kere bitirdim. Şu ana kadar bende hiç çökmedi nedense ki tartışmalarda çoğu insanda bu hata varmış. Sistemim;

GTX 1650
Intel i5 9300h
DDR4 16GB Ram
Bende nadiren de olsa bu arkadaşın bahsettiği şekilde çökmeler olmuştu ama konu sahibindeki gibi sık sık falan değildi. Zaten dediğim gibi hikayeyi yarıladıktan sonra hiç çökme durumu vs olmadı ki biraz tuhaf bir durumdu açıkçası.

Bu arada oyun da aşırı underrated, baştan sona kadar keyifle oynayıp bitirmiş biri olarak sinematik kısımlar tam bir sinema filmi gibi hissettirmişti, eksi yanları mutlaka var ama genel olarak 90/100 olarak değerlendirebileceğim başarılı bir exclusive yapımdı.

Bende nadiren de olsa bu arkadaşın bahsettiği şekilde çökmeler olmuştu ama bu arkadaştaki gibi sık sık falan değildi. Zaten dediğim gibi hikayeyi yarıladıktan sonra hiç çökme durumu vs olmadı ki biraz tuhaf bir durumdu açıkçası.

Bu arada oyun da aşırı underrated, baştan sona kadar keyifle oynayıp bitirmiş biri olarak sinematik kısımlar tam bir sinema filmi gibi hissettirmişti, eksi yanları mutlaka var ama genel olarak 90/100 olarak değerlendirebileceğim başarılı bir exclusive yapımdı.
Kesinlikle katılıyorum hocam. PC'de oynadığım son yıllardaki en güzel oynanışa ve hikayeye sahip oyundu Days Gone... Gerek oynanışı, gerek sinemtikleri.. Cidden efsane oyun idi.

Hocam Steam Tartışmalarından baktım da çoğu insan şunları demiş;

Ekran kartı sürücünüzü güncelleyin.
Oyun dosyalarını doğrulayın.
Son olarak oyunu "DEBUG" mod ile başlatın. (Ki herkes bunun çözüm yolu olduğunu söylemiş.) Sanırım bu yol ile başlatmak için ise oyuna kütüphaneden "oyna" butonuna tıkladıktan sonra seçenek çıkıyor.
debug modu steam da nasıl yapıyoruz ayrıntı girermisin. oyun 10 dk ya bir grafik kartı hatası veriyor sıkıyor buyüzden
bu video da nasıl yapacağımız anlatıyor. muhtemelen nvidea grafik kartı sürücümüzü eski sürücülerle değiştirince sıkıntı olmuyor diyor bu adam ben bi deneyeyim olursa söylerim
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
denemeyin yeşil ekran hatası aldım
😤

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı