DayZ server önerisi

ygzzz1425

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar, DayZ'yi daha önce oynamıştım fakat yıllar oldu ve hiçbir bilgim yok. Önerebileceğiniz, lootu bol kalıcı ve kolay server var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, DayZ'yi daha önce oynamıştım fakat yıllar oldu ve hiçbir bilgim yok. Önerebileceğiniz, lootu bol kalıcı ve kolay server var mıdır?
Rearmed EU Main'de oynamınızı şiddetle tavsiye ederim. Hem çok dolu bir server, hem de diğer oyunlardan esintiler taşıyor. Escape From Tarkov gibi loot ve trader sistemleri var. Yine detaylı bir silah modlama mekanizması var. Bazı Arma 3 araçları var. Gibi gibi. Youtube'dan araştırın DayZ Rearmed diye, zaten daha net fikriniz olacaktır.

İkinci olarak da eğer biraz pingli oynamayı göze alırsanız, DayZ Fallen VI serverını tavsiye ederim. Server Amerika'da olduğu için ara sıra ping sorunu olabiliyor. Ancak bu server da çok sağlam. Öne çıkan en önemli özelliği ise, kıyafet, çanta vb ekipmanlardaki devasa sayılabilecek çeşitlilik. Kılık kıyafet, kamuflaj vb şeyler konusunda sanki yeni bir MMORPG'deki kadar customization imkanı sunuyor.

rearmed eu main'de oynamınızı şiddetle tavsiye ederim. Hem çok dolu bir server, hem de diğer oyunlardan esintiler taşıyor. Escape from Tarkov gibi loot ve trader sistemleri var. Yine detaylı bir silah modlama mekanizması var. Bazı Arma 3 araçları var. Gibi gibi. YouTube'dan araştırın DayZ rearmed diye, zaten daha net fikriniz olacaktır.

İkinci olarak da eğer biraz pingli oynamayı göze alırsanız, DayZ fallen VI serverını tavsiye ederim. Server Amerika'da olduğu için ara sıra ping sorunu olabiliyor. Ancak bu server da çok sağlam. Öne çıkan en önemli özelliği ise, kıyafet, çanta vb ekipmanlardaki devasa sayılabilecek çeşitlilik. Kılık kıyafet, kamuflaj vb şeyler konusunda sanki yeni bir MMORPG'deki kadar customization imkanı sunuyor.

Nasıl girebilirim o Server'a tam çözemedim bulamıyorum dediğiniz Server'ı. Bir internet sitesi ve Discord'a girdim oradan IP adresini aldım fakat DayZ sunucularda aratınca çıkmıyor.
Nasıl girebilirim o Server'a tam çözemedim bulamıyorum dediğiniz Server'ı. Bir internet sitesi ve Discord'a girdim oradan IP adresini aldım fakat DayZ sunucularda aratınca çıkmıyor.

Edit: Dzsla üzerinden oluyor sanırım onu deniyorum şimdi.

Son düzenleme:
Biz de 4 arkadaş olarak başladık ama official server'ları kimse önermiyor. Zaten lootlanırken çok zorlanıyoruz official sunucularda. "Unlimited Stamina" özelliği olup geri kalan herşeyin vanilla olduğu, zombilerin official serverlardaki kadar çok olduğu ve genellikle kalabalık bir sunucu arıyoruz. Yardımcı olabilir misiniz?

Edit: Dzsla üzerinden oluyor sanırım onu deniyorum şimdi.
Aynen DayZSA Launcher üzerinden girebilirsiniz. En kullanışlı launcher piyasadaki şu an. Girmeden önce gerekli modları indirmeniz lazım. Eğer DayZSA Launcher kullanırsanız, mod indirme işlemini kolayca halledersiniz. Server'a girerken gerekli modlar indirilsin mi gibi bir soru soracaktır program size. Evet derseniz, otomatik olarak inecektir tüm gerekli modlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı