DAYZ tek oynanır mı?

Yeni başlayan biri için zor bir oyun zira oyunda 10000 saatli komandolar var oyunda. Solo /Duo sunucuların da az kişi bulup ona girin biraz oyunu öğrenin derim.
Teşekkürler tavsiye için ama Alpha'dan beri biliyorum RUST ı sadece PC olmadığı için Alphadan sonra bırakmak zorunda kalmıştım.

Teşekkürler tavsiye için ama Alpha'dan beri biliyorum RUST ı sadece PC olmadığı için Alphadan sonra bırakmak zorunda kalmıştım.
Ben de oyunun optimizasyonu aşırı kötüleşti diye bıraktım. Bir aralar 1050 vardı 720p de acı çekiyordum 😂

DayZ de Rust da tek başına oynanır ki Twitch'te yayın yapanların çoğu solo. Sadece oyunu öğrenme aşamasında bir rehbere ihtiyacınız olabilir.
Rust'ın aim sistemi de değişmişken keşke DayZ alsaydınız. Yeni aim çöp olmuş. Tam yeteneksizlere özel hazırlanmış.

DayZ de Rust da tek başına oynanır ki Twitch'te yayın yapanların çoğu solo. Sadece oyunu öğrenme aşamasında bir rehbere ihtiyacınız olabilir.
Rust'ın aim sistemi de değişmişken keşke DayZ alsaydınız. Yeni aim çöp olmuş. Tam yeteneksizlere özel hazırlanmış.
DAYZ çok az indirime giriyor ayrıca DAYZ de çok hile olduğuyla ilgili milyonlarca yorum okudum.

Geri
Yukarı