DC Universe Online oynayanlar bir dakikanızı ayırır mısınız?

Eğer VPN kullanarak Türkiye'den alışveriş yapıyormuş gibi göstermek mümkünse bir avuç Türk oyuncuya özel fiyat verdikleri zaman zararlı çıkabilirler. Bunun hesabını yapıyor olabilirler.
Haklı olabilirsiniz lakin bu önlenemiyor muydu? Origin ve Steam'de yapılamıyordu diye hatırlıyorum. Bu çapta ki global bir oyunun buna çözüm bulabileceğini düşünüyorum.

@Finisterre İyi bari, fena pot kırıyordum :). Forumun Topluluk Yöneticisi ile özel olarak iletişime geçilebildiğini fark ettim ve kişisel olarak mesaj yazdım. Nasıl yapıldığını çözdükten sonra sizi de konuşmaya davet etmemi ister misiniz?

@Finisterre İyi bari, fena pot kırıyordum :). Forumun Topluluk Yöneticisi ile özel olarak iletişime geçilebildiğini fark ettim ve kişisel olarak mesaj yazdım. Nasıl yapıldığını çözdükten sonra sizi de konuşmaya davet etmemi ister misiniz?
Açıkçası eğer bulunmam gerekmiyorsa tercih etmiyorum, amacım sadece oyuncuların sesini duyurabilmesi. Yani bir daha kullanacağım bir forum olur mu, bilemem. Tek isteğim artık şu mesajların onaylanması :)

Yine de gerekirse elbette gelirim :)

Açıkçası eğer bulunmam gerekmiyorsa tercih etmiyorum, amacım sadece oyuncuların sesini duyurabilmesi. Yani bir daha kullanacağım bir forum olur mu, bilemem. Tek isteğim artık şu mesajların onaylanması :)

Yine de gerekirse elbette gelirim :)
Ben bir an kendimi kaptırdım yine :). Gerek olacağını sanmıyorum. Yeter de artar yaptıklarınız.

Kaptırmak demişken, yabancı üyelerden de biraz-biraz destek görüyor gibiyiz.
@Finisterre 3 gün kadar geciktim lakin yanıt vermesini bekliyordum, hala yanıt alamadım. Topluluk Yöneticisi'nin dediklerini direkt olarak aktarıyorum:

''It looks like your friend got caught up as spam since he posted the same thing (nearly) in a lot of threads. He's reset back to normal, so his next post will go through the regular moderation cycle again, and then he'll be able to post freely.''

Sanırım tek gereken bir gönderi ya da yorum yapmanız.

Son düzenleme:
''It looks like your friend got caught up as spam since he posted the same thing (nearly) in a lot of threads. He's reset back to normal, so his next post will go through the regular moderation cycle again, and then he'll be able to post freely.''

Sanırım tek gereken bir gönderi ya da yorum yapmanız.
Spam demesi saçma olmuş, bir adet gönderide bulundum. Ayrıca daha uygun gördüğüm bir yöntem olarak konu açtım.

O hâlde mesajımızı gönderelim :)
Ekran görüntüsü 2020-09-26 184102.png

Hala onay bekliyor...

Son düzenleme:
Spam demesi saçma olmuş, bir adet gönderide bulundum. Ayrıca daha uygun gördüğüm bir yöntem olarak konu açtım.

O hâlde mesajımızı gönderelim :)
Eki Görüntüle 681915

Hala onay bekliyor...
Yeni bir konu mu açtınız yoksa yorum mu yaptınız? Link atabilir misiniz diye soruyorum.

Konuya yorum yazdım. Açıkçası, bunlarla benim uğraşmam gerekiyor. Yaptığım doğru değil, size yük oluyor.

Bu saatten sonra pek de ilgilenmek istemiyorum, ama sanırım bir de ben konuşmalıyım yetkililer ile.

Sizin konunuz;

Hâlâ onay bekliyormuş.

@Finisterre Kesinlikle yük olmuyor, tam tersi asıl ben size ve diğer insanlara yük olduğumu hissediyorum. Ve verdiğiniz emek için de çok teşekkür ederim. Bu arada yetkili ile yaptığım özel görüşmede Türkiye için şunları yazdı;

''As to Turkey and your threads, it is mostly out of our hands as far as how the exchanges change and when we can update our prices. It is routinely adjusted to some extent, so I will flare it up again.''

Birkaç konuyu aynı anda ekleyip sorular sordum size verdiği cevabın bir alt satırıdır.

Yeni konular

Geri
Yukarı