DCS World DLC'si oyuncuya ne veriyor?

turkss

Picopat
Daha fazla  
Merhaba DCS için uçak bakıyordum, böyle bir DLC gördüm, bu DLC de uçağı mı veriyor yoksa uçak hakkında görevler gibi şeyler mi veriliyor? Normal F-15 paketinden ne farkı var?

1710879299799.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba DCS için uçak bakıyordum, böyle bir DLC gördüm, bu DLC de uçağı mı veriyor yoksa uçak hakkında görevler gibi şeyler mi veriliyor? Normal F-15 paketinden ne farkı var?

Eki Görüntüle 2145323
Uçak + uçak hakkında görevler veriyor.

Normal F-15 paketi dediğiniz nedir tam anlayamadım ama F-15E'den bahsediyorsanız o pakette bu uçak değil çok daha detaylı ve gelişmiş bir F-15 varyantı bulunuyor. Attığınız fotoğraftaki uçağın kokpitinde tıklanabilir yer yok sistemleri basitleştirilmiş, F-15E ise çok daha detaylı ancak bir o kadar da pahalı. Siz yine de fotoğraftaki uçağı almayı düşünüyorsanız bunun yerine Flaming Cliffs 3 isimli DLC'yi almanızı öneririm. Bu uçak ve bu uçak gibi 6 uçak daha beraber geliyor tek pakette ve daha ucuza.

F-15C veriyor. F-15A'dan farkı: geliştirilmiş avionikleri, arttırılmış dahili yakıt miktarını ve daha fazla brüt kalkış ağırlığını içermektedir (wikipedia).
Oyunda F-15A yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı