DCS World kendi Free trial sıkıntısı çıkarır mı?

isaozkan35

Decapat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 1400
SAPPHIRE Radeon RX 580 8GB
8+8 3000 mhz ripjaws bellek
toplam 2.75tb küsür alan
Merhaba, ben normalde DCS World'u Steam'den oynuyordum, fakat Free trial için Steam DCS'si olmuyormuş diye duydum. Hemen ben ve arkadaşım oyunu sildik ve Free trial için kendi sitesinden indirdik. Şu an kendi sitesinden indiriyor arkada setup açık, Online oynayıp Free trial DLC'leri oynayabilir miyiz peki? (DCS World hesabım var.)

Merhaba, ben normalde DCS World'u Steam'den oynuyordum, fakat Free trial için Steam DCS'si olmuyormuş diye duydum. Hemen ben ve arkadaşım oyunu sildik ve Free trial için kendi sitesinden indirdik. Şu an kendi sitesinden indiriyor arkada setup açık, Online oynayıp Free trial DLC'leri oynayabilir miyiz peki? (DCS World hesabım var.)
Oynarsın ama her sunucuya trial ile girilmez bazı sunucularda trial desteklenmiyor sunucu sahibi öyle ayarladıysa yani.

Oynarsın ama her sunucuya trial ile girilmez bazı sunucularda trial desteklenmiyor sunucu sahibi öyle ayarladıysa yani.

Yani şu Steam'i bağlayacağım hesabıma ve sonra gelecek değil mi uçaklar?

Ne için Steam'i bağlayacaksınız? Steam'deki uçaklarınız da orada olsun diye mi? Öyleyse evet bağlayabilirsiniz ama onun harici Steam bağlamaya gerek yok.

Anladım hocam ama ben önceden Steam'den indirmiştim bağladığımda error verdi Steam'de uçağım yok fakat hesabıma girer girmez Free trial uçaklarım gelir değil mi kendi sitesinden indirdiğim için?

Geri
Yukarı