"Dcservis.com" sitesi güvenilir mi?

• Konuyu başlatan Flazy
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 23
  • Görüntüleme 552
Bence bu elemanın bu site ile bir bağlantısı var mesajlara bak.

This acc suspended yazıyor dalga mı geçiyorsun? Resmen ban yemiş eleman.
Doğruları soyluyorum? Bu bir hosting hatası. Ayrica bende suan hizmet alamıyorum. Lakin bu hata hesabın bağlanması ile alakalı degil ki. “Account Suspended” Hatası Nedir? - PlusLayer Blog

En iyi senaryo bu olsa gerek ama bu doğru olsa bile dolandırıldığımın gerçeğini değiştirmez hala giremiyorum :)
Ilginc. Gizli sekmeden deneyin hocam. Belki gercekten banlanmissinizdir. Sanmıyorum ama.

Akşama kadar bekliyelim o halde, tekrar deniyip buradan yazarım.
Screen Shot 2024-03-02 at 13.48.01.png

Sorun yok bende hocam.

Doğruları soyluyorum? Bu bir hosting hatası. Ayrica bende şu an hizmet alamıyorum. Lakin bu hata hesabın bağlanması ile alakalı degil ki. “Account Suspended” Hatası Nedir? - PlusLayer Blog

Ilginc. Gizli sekmeden deneyin hocam. Belki gercekten banlanmissinizdir. Sanmıyorum ama.

Buyurun gizli sekmeden dediğiniz gibi yaptım.

Sekmelerimde açık duruyor. Farklı konulara bakıyordum normalde. Ayrica burada deli gibi harcamam var. Hosting hatasını burada bilip bilmeden hesabım kapatıldı diye yapılan paylaşıma da cevap veriyorum. Hizmet alamadigimida belirttim :)

Benim de web sitem var host üzerinden yasaklayabiliyoruz IP adress ile. Kanıt atmama rağmen karşı çıkmanız işi daha da tuhaflaştırıyor. İyi günler efendim. :)

Benim de web sitem var host üzerinden yasaklayabiliyoruz IP adress ile. Kanıt atmama rağmen karşı çıkmanız işi daha da tuhaflaştırıyor. İyi günler efendim. :)
Gercekten site boyle bir sey ayarladıysa rezillik zatende. Bu hosting hatasının sizin butona bastıktan sonra cikmasi button href ini değiştirdiğiniz anlamınada gelebilir. Direk admine yazsanıza? Site ismini yazınca zaten bir webmaster forumunda cikiyor adamin hesabi?

Ayrica IP adresinizin yasaklansaydı giremezdiniz direk siteye. D:

Yeni konular

Geri
Yukarı