Kapalı DDR 2 anakart, RAM bellek ve işlemci

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Fiyat hakkında yorum yapılabilir
  1. Evet
Makaleler
12
Daha fazla  
ASUS P5KPL-AM SE, 2 GB Elixir & 2 GB Adata RAM bellek ve Intel Pentium Dual-Core E5200 satılık.

Anakartın hiçbir sorunu yok, sadece birinci yuvaya Elixir, ikinci yuvaya da Adata RAM takılması gerekiyor, aksini ya görmüyor ya da 2 GB olarak okuyor. Ses yongasında, kuzey/güney köprüsü ve diğer aksamlarında bir sorun yok. Sadece kuzey ve güney köprüsünün alüminyum pasif soğutma bloklarını sprey boya ile siyaha boyadım, soğutma performansına bir etkisi yok. Sapasağlam, sistemde çalışırken çektim. Sökmeye üşendim, başlıkta yazdığı gibi üç parça olarak vereceğim. Stok fan dahil değil, ama isterseniz onu da dahil edebilirim. Paraya ihtiyacım olduğu için satıyorum.

Fiyat: 150 TL.

442342.jpg

Discord: Palyaço#6600

Son düzenleme:
Pazarlık payı mevcut mu?

@DarKSaGaa

Mevcut ama 100 TL'nin altına da bırakmayı hiç düşünmüyorum. Çok ucuza gidecek. Stok fanla beraber en fazla 150 TL'ye bırakabilirim, fansız 130 TL olabilir. Kargo ücreti alıcıya ait olacak.

0543 242 4021 ulaşır mısınız?

Hocam ilanı niye açtınız o zaman?

Satmak için açtım, şu anlık fikrim değişti. Zaten şimdilik diyorum, yarın tamamen karar veririm. Şimdilik ilan durur ama yarın belki kapatabilirim, bilmiyorum. Elime fazladan para geçti sadece.

Satmak için açtım, şu anlık fikrim değişti. Zaten şimdilik diyorum, yarın tamamen karar veririm. Şimdilik ilan durur ama yarın belki kapatabilirim, bilmiyorum. Elime fazladan para geçti sadece.
Dönüş yapmadınız?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı