DDR 2 RAM önerisi

Bütçe
1000

kastisis

Yoctopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, başlıktan da gördünüz gibi benim bilgisayarım 2 GB RAM ve ben bilgisayara 2 GB RAM daha takabileceğimi anladım. Ama RAM'ime uygun RAM nasıl bulabilirim yardım eden herkese çok teşekkür ediyorum.
Fotoğrafları da bıraktım RAM'imin özelliklerini söylerseniz çok mutlu olurum ve elimde 1000 lıra gibi bir bütçe var, bu sistemi en iyi şekilde nasıl geliştirebilirim?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    24,4 KB · Görüntüleme: 18
  • Ekran Alıntısı2.PNG
    Ekran Alıntısı2.PNG
    16,1 KB · Görüntüleme: 18
  • Ekran Alıntısı3.PNG
    Ekran Alıntısı3.PNG
    15,4 KB · Görüntüleme: 16
  • Ekran Alıntısı4.PNG
    Ekran Alıntısı4.PNG
    18,6 KB · Görüntüleme: 17
  • Ekran Alıntısı5.PNG
    Ekran Alıntısı5.PNG
    16,8 KB · Görüntüleme: 15
  • Ekran Alıntısı6.PNG
    Ekran Alıntısı6.PNG
    24 KB · Görüntüleme: 21
Arkadaşlar, başlıktan da gördünüz gibi benim bilgisayarım 2 GB RAM ve ben bilgisayara 2 GB RAM daha takabileceğimi anladım. Ama RAM'ime uygun RAM nasıl bulabilirim yardım eden herkese çok teşekkür ediyorum.
Fotoğrafları da bıraktım RAM'imin özelliklerini söylerseniz çok mutlu olurum ve elimde 1000 lıra gibi bir bütçe var, bu sistemi en iyi şekilde nasıl geliştirebilirim?

Hocam RAM türünüz DDR2 herhangi bir 4 GB RAM alsanız yeter. Mahallenizdeki bilgisayarcı da vardır.
Bir de SSD takarsanız zaten günlük işinizi görür.

Hocam açık konuşmak gerekirse DDR2 oldukça eski bir nesil ve ne kadar geliştirseniz geliştirin iyi bir performans beklememek gerek. Ama elbette şimdikinden daha iyi hale getirebilirsiniz. Size tavsiyem önceliği RAM'e değil SSD'ye verin. Performansı daha fazla artırır.

Geri
Yukarı