Çözüldü DDR2 2 tane RAM'le DDR 3 1 RAM çalışır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Anlamamakta neden ısrar ediyorsun? Bazı anakartlarda hem DDR 2 hem de 3 slotu bir arada, bu anakartlara takılabiliyor diyorum. Çentikle alakası yok yani 2 port var.
Anlamamakta ısrar etmiyorum. DDR2 ve DDR3 slotu bir arada olan anakartlar var onu biliyorum. Birlikte çalıştıramaz Ramleri uyumsuzlardır.

@Kirrik67
Ne kızgın atıyorsun mesajıma? Söyleyecek bir şeyin varsa söyle.
Anlamamakta ısrar etmiyorum. DDR2 ve DDR3 slotu bir arada olan anakartlar var onu biliyorum. Birlikte çalıştıramaz Ramleri uyumsuzlardır.
Hala anlamamakta ısrar ediyorsun. Ben takmaktan bahsediyorum birlikte çalışmasından değil. Bir daha alıntı yapma mesajlarımdan. 15-20 defa oku belki anlarsın.

Çözüm
@Kirrik67
Ne kızgın atıyorsun mesajıma? Söyleyecek bir şeyin varsa söyle.

Hala anlamamakta ısrar ediyorsun. Ben takmaktan bahsediyorum birlikte çalışmasından değil. Bir daha alıntı yapma mesajlarımdan. 15-20 defa oku belki anlarsın.
O zaman neyi anlattığınızı sorabilir miyim. Bir anakartta DDR2 ve DDR3 slotu olabildiğini söylüyorsunuz. Asıl siz benim mesajlarımı okuyup anlayın.

O zaman neyi anlattığınızı sorabilir miyim. Bir anakartta DDR2 ve DDR3 slotu olabildiğini söylüyorsunuz. Asıl siz benim mesajlarımı okuyup anlayın.
Senin dediğin "çentikler farklı takılmaz" kadının yanlış olduğunu anlatıyorum, hala anlamadığını görüyorum ve artık normal karşılıyorum. Çentikler ile alakası yok bu durumun, çünkü iki farklı belleği aynı porta takma gibi bir olay yok ortada. İkisinin portları farklı ve tek bir anakartta bulunuyorlar. İstersen DDR3 bellek alıp takar kullanırsın, istersen bellek DDR2 alıp takar kullanırsın. Anladın mı?

Geri
Yukarı