DDR2 anakart alınır mı?

Srcnz

Decapat
Daha fazla  
Konu biraz karmaşık ASUS p5ql anakart alacağım ve yanında Xeon E5420 işlemci 300 TL'ye alacağım. Ama en büyük sıkıntı bu anakart DDR2 ben DDR3 istiyordum ama param yetmiyor. DDR2 alsam performansı kötü mü olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır alınmaz, onun yerine biraz daha koyup H61 + i5 2400

Veya güncel bir şey olarak 1300x + AMD B450 kombinasyonu yapabilirsin.

Anakartın modelini tam olarak söyler misiniz? Bu tür anakartlara aşırı merak sardım da bu aralar :) O işlemci de Q9400 civarı bir performans verecektir. E5440 ve Q9550 neredeyse kafa kafayalar :) 300TL'ye değip değmeyeceğini anakart modelini söyledikten sonra söyleyebilirim anca :)

Konu biraz karmaşık ASUS p5ql anakart alacağım ve yanında Xeon E5420 işlemci 300 TL'ye alacağım. Ama en büyük sıkıntı bu anakart DDR2 ben DDR3 istiyordum ama param yetmiyor. DDR2 alsam performansı kötü mü olur?

DDR2 ve DDR4'ün arasında aşırı bir fiyat farkı olmadığını düşünüyorum. Birkaç hafta geç alın, DDR4 alın derim.

300 TL'ye DDR3 destekli anakart işlemci de bulabilirsiniz.

Geri
Yukarı