DDR2 anakarta beta BIOS yüklenir mi?

Malta Gang

Centipat
Daha fazla  
Dostlar anakartım "DDR2 Gigabyte GA-M56S-S3 rev 1.0" AMD Phenom II X4 955 işlemci takmak istiyorum. F6h version BIOS sürümü istiyor sitedeki en son version sürüm F6h beta sürüm ama bir altıda F5 sürümü o sürümde de AMD Phenom X4 9750 işlemciyi destekliyor bu 2 işlemci arasında büyük fark var mı? GHz dışında beta sürümü yüklesem sıkıntı yapar mı? Şuandaki BIOS sürümü ilk sürüm 2007 cevaplarsanız sevinirim eyvallah.

Dosya Ekleri

• gigabyte-ga-m56s-s3.jpg
    gigabyte-ga-m56s-s3.jpg
    230,8 KB · Görüntüleme: 49
  • 1.png
    1.png
    78 KB · Görüntüleme: 33
Senin işlemcinin 3 varyantı var sanırım. Gigabyte kendi sitesinde 3 varyanttan sadece 1 tanesini destekli gösteriyor. Senin işlemcin ortadaki 95W C3 modelse F6H BIOS yükleyerek kullanabiliyorsun. Diğer modelleri ise desteksiz olarak işaretlemiş Gigabyte.

GB.jpg

Senin işlemcinin 3 varyantı var sanırım. Gigabyte kendi sitesinde 3 varyanttan sadece 1 tanesini destekli gösteriyor. Senin işlemcin ortadaki 95W C3 modelse F6H BIOS yükleyerek kullanabiliyorsun. Diğer modelleri ise desteksiz olarak işaretlemiş Gigabyte.

Eki Görüntüle 1393819
usta işte F6H sürümü beta olarak var sitede beta olması sıkıntı yaparmı onu merak ediyorum.

usta işte F6H sürümü beta olarak var sitede beta olması sıkıntı yaparmı onu merak ediyorum.
2010'dan bu yana 12 yıl geçmiş. Kritik bir hataya sahip olsa mutlaka düzeltirlerdi diye düşünüyorum. Yükleyebilirsin. İşlemci elinde varsa zaten başka seçeneğin yok. F5 sürümü destekli değil.

2010'dan bu yana 12 yıl geçmiş. Kritik bir hataya sahip olsa mutlaka düzeltirlerdi diye düşünüyorum. Yükleyebilirsin. İşlemci elinde varsa zaten başka seçeneğin yok. F5 sürümü destekli değil.
f5 sürümü yüklesem amd phenom x4 9750 f4 sürümü istiyor f5 sürümde çalışırmı f4 sürüm isteyen işlemci ?

Geri
Yukarı