DDR2 anakarta DDR1 ekran kartı takılır mı?

Bu kart AGP arabirimini kullanıyor, takabilmen için anakartında AGP portunun olması gerekiyor.

Bunu net söyleyebilmem için anakart modelini vermen lazım.

Foxconn G31MXP anakart bu.

Bu kart AGP arabirimini kullanıyor, takabilmen için anakartında AGP portunun olması gerekiyor.

Bunu net söyleyebilmem için anakart modelini vermen lazım.

AGP yok diye biliyorum anakartta.

Şimdi tekrar kontrol ettim de, kart PCI arayüzünü kullanıyormuş. Kartın AGP versiyonu da varmış.

Eğer PCI olan sürüm ise takabilirsiniz.
1670697560392.png

Bu portlar PCI portu.

Sağlıklı görüntü alabilmek ve internette gezinebilmek, hata iyimser oyunları da oynamak isterseniz ucuz bir fiyata 9500GT veya HD 2600Pro 1GB olan versiyonunu alabilirsiniz.

Sağlıklı görüntü alabilmek ve internette gezinebilmek, hata iyimser oyunları da oynamak isterseniz ucuz bir fiyata 9500GT veya HD 2600PRO 1GB olan versiyonunu alabilirsiniz.

Yok arkadaş eski bilgisayarından parçaları satıyor alacak mısın? Diye sordu. Zaten köydeki bilgisayara alacağım çok da iyi bir şeye ihtiyacım yok.

@Emir Demirkan PCI olan versiyon olduğuna emin olduktan sonra alabilirsiniz. Ancak ben sizin yerinizde olsam daha iyi kartlara bakardım.

Nasıl anlarım PCI versiyonu olup olmadığını verdiğim linkte PCI yazıyor ama bilemiyorum.

Geri
Yukarı