DDR2 ekran kartı önerisi

Bütçe
500 tl

Yasin Utku

Zeptopat
Daha fazla  
İşlemci: AMD Athlon X64 5000+ 2.6 GHz.
RAM: 2x2 4 GB.
Ekran kartı: 9500 GT.
Ben bu sistemi kullanıyorum ekran kartını değiştirmeyi düşünüyorum, DDR2 ekran kartı takılıyormuş diye biliyorum darboğaz yapmayacak bir ekran kartı arıyorum.
Ve ben daha çok oyun oynuyorum bu sistemde aktif olarak CS:GO oynuyorum şu an 30 FPS alıyorum ve arada drop giriyor Valorant'ı açmıyor ekran kartından dolayı DX10 destekliyor benim kart ve Valorant DX11 istiyor bende DX11 destekli bir kart alacağım DDR2 ve DX11 destekleyen bir kart öneri varsa yardımcı olursanız sevinirim bütçe 500 TL.

Ben bu sistemi kullanıyorum ekran kartını değiştirmeyi düşünüyorum, DDR2 ekran kartı takılıyormuş diye biliyorum darboğaz yapmayacak bir ekran kartı arıyorum.
Ve ben daha çok oyun oynuyorum bu sistemde aktif olarak CS:GO oynuyorum şu an 30 FPS alıyorum ve arada drop giriyor Valorant'ı açmıyor ekran kartından dolayı DX10 destekliyor benim kart ve Valorant DX11 istiyor bende DX11 destekli bir kart alacağım DDR2 ve DX11 destekleyen bir kart öneri varsa yardımcı olursanız sevinirim bütçe 500 TL.
Bahsettiğiniz DDR2 teknolojisi ram için hocam ekran kartı ile alakası yok. Ekran kartı önerim ise o işlemci için 1030 iyi gibi.

İşlemciniz çok eski ve düşük ayrıca ram'de yetersiz.

Bahsettiğiniz DDR2 teknolojisi RAM için hocam ekran kartı ile alakası yok. Ekran kartı önerim ise o işlemci için 1030 iyi gibi.

GT 1030 düşüdüm ama işlemcim yetersiz gibi geldi ben daha çok GTX 560 ve GT 420 düşünmüştüm veya AMD'nin HD serisi bir ekran kartıda olabilr.

Geri
Yukarı