DDR2 ram tavsiyesi

• Konuyu başlatan Agab
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 1
  • Görüntüleme 656
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
A

Agab

Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar. Ablam üniversitede yabancı dil okumakta. Öğretmenler(imiz!) çeviri ödevi gibi bir şey verdi. Elinizde Recep Abi'nin Apple marka laptopu gibi bir ürün varsa kullanmadığı lütfen çok lazım.

O gibi ürün yoksa fazladan DDR2 rami olan arkadaşlar var ise ve bana ulaşırlarsa gerçekten çok sevinirim.

Yolda giderken laptopumdan çevirebileceğim bir bilgisayar olsun istiyorum. Masaüstü de kaldırmıyor bu programları.

Eğer arkadaşlar bunlar yok ise bana ucuz ddr2 ram alabileceğim yer söyleyebilir misiniz. İnternette kalmamıştır onlar fakat sistem alacak para kalmadı şu an. Siz link atın ben incelerim kendime göre olanı.

Teşekkür ediyorum arkadaşlar. Recep Abi'nin arkadaşa verdiği bilgisayarı alan arkadaş ihtiyacı olan varsa gönderebilirim demiş. 500 mesaj sınırı olduğu için ulaşamadım. Fakat onun Tübi bişey bişey projesi vardı. Onun daha önemlidir fakat işi bitmiş ise alabilirim
biggrin.png

Her ne kadar utansam(!) da bu konuyu açıp üniversiteye yerleşmem, ablamın da ödevini bitirmesini sağlamam lazım. Teşekkürler şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
DDR2 ram isteğinizi bu konuda yapabilirsiniz. Diğer konuyla ilgili olarak Recep Baltaş'a özel mesaj göndermeniz gerekmekte.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı