DDR2 sistem kurulur mu?

Kakaolu Puduk

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Times Square
Daha fazla  
Meslek
Öğrenciyim :)
Nostalji amaçlı DDR2 sistem kurmayı düşünüyorum. Koleksiyonluk gibi eski nesillere merakım var biraz. Sizce kurulur mu? Toptan satan yerler var mı ucuza kapatabilirim belki. Sahibinden'e baktım gereksiz pahalı. DDR3 falan da olur yeter ki bir sistem olsun. :D

Nostalji amaçlı DDR2 sistem kurmayı düşünüyorum. Koleksiyonluk gibi eski nesillere merakım var biraz. Sizce kurulur mu? Toptan satan yerler var mı ucuza kapatabilirim belki. Sahibinden'e baktım gereksiz pahalı. DDR3 falan da olur yeter ki bir sistem olsun. :D
Hurdacılarda denk gelebiliyor onları kovalaman lazım.

Kurduktan sonra kullanmayıp bir kenara atacaksanız mantıksız bir hareket olur. Anlık bir heves için sistem toplamaya girişmeyin derim.

Bit pazarına bakabilirsiniz.

Kurduktan sonra kullanmayıp bir kenara atacaksanız mantıksız bir hareket olur. Anlık bir heves için sistem toplamaya girişmeyin derim.

İlla bir şey yaparım da şu an aklıma gelmedi. Windows 7, XP falan kurup takılırım yani :D

Hurdacılarda denk gelebiliyor onları kovalaman lazım.

Nerelerde bulabilirim bizim buralarda var mı pek bir bilgim yok.

Bit pazarına bakabilirsiniz.
Avcılarda vardı kapanmış sanırım. Nerelerde var başka ?

OX9775 takın hocam en güçlü DDR2 sistemi toplayın 😀

Xeon falan uğraşmayacaksanız en iyi Q9650 gibi işlemci bulabilirizsiniz ama Q9400 alabilirsiniz fiyat daha uygun olur.

Eski oyunların hepsini oynarsınız bir tanede 750 Ti alırsın artık.

DDR3 de bakabilirsiniz ama DDR2 duruma göre daha ucuz olur gibi.

OX9775 takın hocam en güçlü DDR2 sistemi toplayın 😀

Xeon falan uğraşmayacaksanız en iyi Q9650 gibi işlemci bulabilirizsiniz ama Q9400 alabilirsiniz fiyat daha uygun olur.

Eski oyunların hepsini oynarsınız bir tanede 750 Ti alırsın artık.

DDR3 de bakabilirsiniz ama DDR2 duruma göre daha ucuz olur gibi.

Tavsiyeniz için teşekkür ederi araştırırım şimdi.

Böyle bir sistem buldum çalışan sistemden çıkarmış işlemcisiyle birlikte geliyormuş alınır mı sizce??

Geri
Yukarı