DDR3 1600 MHz Anakart Önerisi

Amogaçi

Hectopat
Anakartım bozuldu, taktığım bütün ekran kartlarını yakıyor oyun için en uygun DDR3 anakart önerileriniz varsa yardımcı olur musunuz?

Her anakart her sisteme olmuyor, bunu artık anlayın.

İşlemciniz ne? Kafanıza göre her bileşeni birbiri üzerine takamazsınız, her şeyin bir uyumu var.
ciddi misin vay be
Hocam anakarttan önce güç kaynağınızı kontrol edin.
İşlemcin.

Hocam anakarttan önce güç kaynağınızı kontrol edin.
İşlemcinizi de yazın.
i5 3470 işlemci var. güç kaynağı sağlam anakart bozuk diye konu açtım zaten. güç kaynağı bozuk değil.

Evet, gayet de ciddiyim. Madem bu bilgiyi biliyorsun, o zaman neden saçma sapan hiçbir bilgi vermeden ''Bana DDR3 anakart önerin'' diye konu açıyorsun?

Yaptığın şey şu: Ahmet 18 yaşındadır, o halde babası kaç yaşındadır? Evet, Ahmet'in babasının yaşını zihin gücümüzle tahmin ediyoruz şimdi.

Şu işlemcini yaz, ona göre biz de öneri yapalım. Haksız olduğun konularda da üste çıkmaya çalışma. Hatalı olan sensin, biz değil. Hiçbir bilgi vermeden yardım istiyorsun. Nasıl yardım etmemizi bekliyorsun?

Bunu yazacağınıza adam gibi işlemcinizi yazarsanız yardımcı olacağız. Az halden anlayın.

Adamlığı senden mi öğreneceğiz?

Her anakart her sisteme olmuyor, bunu artık anlayın.

İşlemciniz ne? Kafanıza göre her bileşeni birbiri üzerine takamazsınız, her şeyin bir uyumu var.

İnsan evladı gibi kardeşim işlemciyi yazmayı unutmuşsun desen cevap veririz zaten.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı