DDR3 1600 MHz Anakart Önerisi

Bu tiplere dediğiniz kişiler size yardımcı oluyor. İşlemciyi yazmayı unutmanıza değil, üslubunuza kızıyor onlar ve haklılar. Böyle yardım alamazsınız, unutun.

Bu tiplere dediğiniz kişiler size yardımcı oluyor. İşlemciyi yazmayı unutmanıza değil, üslubunuza kızıyor onlar ve haklılar. Böyle yardım alamazsınız, unutun.
BU TİPLER böyle olduğu sürece cevabımız hep aynı olacak, sorun yok yardım almasak da olur. Adam utanmasa azar çekecek yok anlayın artık olmazmış da cart curt.

Bir işlemci yazmayı unuttuk diye ne öyle tepeden bakar gibi cevaplar yazıyorlar o zaman :) Bu tiplere az bile.

H61. Al anakart. Sana yardım edenlere "bu tipler" diye seslenemezsin. Nankörlüktür bu. Hatanı kabul edip özür dileyeceğin yerde saldırıyorsun sana yardım edenlere. Ha bu arada bir rapor da benden sana.

Sanırım sınavlar yaklaştı herkes bir strese girmiş anladığım kadarıyla sakin olun gençler. :D

Socket 1155 ile alışveriş sitelerinden arama yaparak bulabilirsin 3. nesil 3470 işlemcinin anakartına bunlar uyumlu bir tek malum Intel her yeni nesil işlemcisine yeni soket üretip duruyor. Piyasada var 300-400 liralık aralığında. Bulduğun markanın web sitesine girip özelliklerine bakarak hangi MHz değerlerini desteklediğini görebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı