DDR3 2400 MHz RAM Önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

mertmert

Kilopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese merhaba. Uzun zamandır bir sistem toplamak istiyordum, Recep ve Ali abinin topladığı sistem çok yattı kafama fakat bir türlü bütçe ayıramadım bu ay kesin topluyorum sistemi, Vatan'a gittim ellerinde KINGSTON HyperX XMP Beast 8GB (2x4GB) DDR3-2400MHz CL11 Bellek HX324C11T3K2/8 bundan yokmuş. Stoklara da belli değilmiş ne zaman geleceği. Pek anlamadığım için size sormak istedim. Yani bu RAM'in yerine başka ne alabilirim? Bana önerdiler bir şeyler ama pek anlamadım, ayrıca orada yazanların hepsini alırsam işimi görüyor değil mi? Harici bir ekran kartı almalı mıyım? Alırsam ne fark eder? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdiye kadar bilmem kaç tane sistem topladılar onlar, siz hangisini diyorsunuz ? DDR4 varken 3 alınmaz.

Şimdiye kadar bilmem kaç tane sistem topladılar onlar, siz hangisini diyorsunuz ? DDR4 varken 3 alınmaz.

Merhaba 1500 TL Oyun Bilgisayarı Toplama Rehberi - Technopat buradaki sistem sanırım dediğinizi almam için 2666 mhz destekleyen bir anakart almam lazım bu anakart işimi görüyor mu? bilgi verirmisiniz daha iyi olması için ne yapmalayım? ayrıca webdenal diye bir siteden topladığımda 200 tl falan tasarruf ediyorum, ama burda vatan var hani bi sıkıntı çıkarsa diye.

Tam olarak bütçeniz ne kadar? Elinizde monitör var mı? Yeteri kadar bütçe ayırabilirseniz en son nesil bir sistem tavsiyesinde bulunabiliriz size.

Tam olarak bütçeniz ne kadar? Elinizde monitör var mı? Yeteri kadar bütçe ayırabilirseniz en son nesil bir sistem tavsiyesinde bulunabiliriz size.
Teşekkür ederim. Monitör hariç 1650 lira bütçem var kasaya. Gta V ve yeni nesil oyunlar oynamak için dediğim gibi recep abinin sistem yatmıştı kafama, tekrar karıştı kafam. Önerilerinizi bekliyorum.

Şimdi sana iki ayrı siteden neredeyse aynı sistemleri topladım. Gidip elden almak istiyorum dersen Vatan Bilgisayardan topladım. Webdenal sitesinden alırım dersen oradan da toparladım. Vatan Bilgisayarda fiyat biraz daha fazla. Her iki sistemden de SSD çıkartıp daha sonra ekleyebilirsin tercih sana kalmış. Fakat ben en azami olabilecek şekilde iyi bir sistem toplamaya çalıştım. Umarım beğenirsin. İleride bir 8 yada 4 gb RAM alıp takabilirsin. Şimdilik fiyatı çok aşmamak için bu şekilde düzenleme yaptım.

Dosya Ekleri

• 2000.png
    2000.png
    54,9 KB · Görüntüleme: 620
  • 1.700.png
    1.700.png
    51 KB · Görüntüleme: 508
Şimdi sana iki ayrı siteden neredeyse aynı sistemleri topladım. Gidip elden almak istiyorum dersen Vatan Bilgisayardan topladım. Webdenal sitesinden alırım dersen oradan da toparladım. Vatan Bilgisayarda fiyat biraz daha fazla. Her iki sistemden de SSD çıkartıp daha sonra ekleyebilirsin tercih sana kalmış. Fakat ben en azami olabilecek şekilde iyi bir sistem toplamaya çalıştım. Umarım beğenirsin. İleride bir 8 yada 4 gb RAM alıp takabilirsin. Şimdilik fiyatı çok aşmamak için bu şekilde düzenleme yaptım.

Zahmetiniz için çok minnettarım, recep abigilin sistemden daha iyi bi performans verir mi bana bu sistemler bana oyun performansları nasıl işlemci hızı iyiye benziyor ama i3 olması kafamı karıştıryor ah biraz anlasam bu işlerden. :) kafama yatması için bişeyler söylebilirmisiniz?

Dosya Ekleri

• Untitled - Copy.png
    Untitled - Copy.png
    31,6 KB · Görüntüleme: 566
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı