DDR3 Masaüstü bilgisayar açılmıyor

30 FPS

Kilopat
Daha fazla  
Elimde aşağı yukarı 10 yıllık masaüstü bir bilgisayar var. DDR3 falan böyle eski bir şey, yakın zamanda açılmamaya başladı daha önce hiç böyle bir sıkıntısı yoktu, anakartta ışık var ama açma tuşuna basınca açılmıyor sonra bilgisayarı temizledim. (açılmayınca tozdan ötürü olmuştur dedim) içindeki tozları falan temizledim sorunsuz bir şekilde önce çalıştı. Bunu yine açılmaz en iyisi ben bunu uyku modunda tutayım dedim. Akşam uyku modunda bıraktım klavyeye tıklayınca falan direkt uyanıyordu PC ama sabah kendiliğinden kapanmış yani uykuda değildi, şimdi ise çalışmıyor sabah 10-20 kere açmayı denedim bir türlü açılmadı sorun ne olabilir? İlaveten dün LoL oynuyordum oyun ortasında oyundan attı uyarı geldi ekran kartını çıkartmış olabilirsiniz diye :D görünce nasıl ya falan dedim ama tekrar bağlan deyince yine düzeldi.

Bir link atacağım videoda bilgisayarın temizlenmeden önceki hali var ne kadar tozlu olduğuna bakarsınız. Biliyorum dalga falan geçeceksiniz, sonuçta 10 yıldır hiç temizlemedim bilgisayarı falan ama isterseniz izleyin.

Benim de eski pcde aynısı olmuştu ama ben içiyle oynamıştım sen bir şeyler yaptın mı

Yok sadece artık zor açılmaya başlayınca içindeki tozları temizledim yoksa temizlemezdim de. Kablolara vs hiçbir şeye ellemedim
Kablolarda ellememiş olsan da istemsizce dokunmuş olabilirsin oynamıştır yerinden çünkü çok hassas kablolar onlar pinlerden ufak oynama olursa çalışmazlar. Sen kabloları teker teker bi sök tak yap bence

Kablolarda ellememiş olsan da istemsizce dokunmuş olabilirsin oynamıştır yerinden çünkü çok hassas kablolar onlar pinlerden ufak oynama olursa çalışmazlar. Sen kabloları teker teker bi sök tak yap bence
Bilgisayarı güç kaynağı bozulmuş değiştirdim şimdi açmayı denedim nedense yine açılmıyor çöpe atacağım vallahi nedir bu.

Yeni konular

Geri
Yukarı