DDR3 RAM yükseltme

zamazingo95

Centipat
Görsellerde de gözüktüğü gibi bu özelliklere sahip ramlarim var ve RAM yükseltmek istiyorum. Ne yapmalıyım, ne tür bir bellek satın almalıyım? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Dosya Ekleri

• a1.PNG
    a1.PNG
    11,2 KB · Görüntüleme: 28
  • a2.PNG
    a2.PNG
    9,3 KB · Görüntüleme: 36
Son düzenleyen: Moderatör:
DDR 3 1333 MHz RAM alacaksınız kaç Gb almak istiyorsunuz? Ona göre öneri yapacağım.
geçenlerde everest marka ddr3 1333 mHz 2 gb bir ram aldım fakat taktığımda çalışmadı ve bilgisayardan belli aralıklarla sinyal sesleri geldi. diğer ramleri çıkartıp sadece yeni aldığımı takıp denediğimde de aynı problem ile karşılaştım üstat emin miyiz 1333 olduğuna :)

geçenlerde everest marka ddr3 1333 mHz 2 gb bir ram aldım fakat taktığımda çalışmadı ve bilgisayardan belli aralıklarla sinyal sesleri geldi. diğer ramleri çıkartıp sadece yeni aldığımı takıp denediğimde de aynı problem ile karşılaştım üstat emin miyiz 1333 olduğuna :)
MHz değerleri farklı olsaydı bile iki RAM 1333 MHz çalışacaktır. Aldığınız RAM sorunlu olabilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı