DDR3 sistemi DDR4'e yükseltme

Donanım arşivi kanalından mı örnek veriyorsun?
Allah Allah, O.C. Yapılmamasının nedeni b serisi olduğundan olabilir mi? Gereksiz mi? Bu anakarta i7 10700 bile takılır VRM kalitesinden endişe etmeye gerek de duymazsınız. Hatta bilgim yok ama i9 10900 bile takılabilir diye düşünüyorum.

10400F için gereksiz 10900 takılabilir.

James Donkey öven, testleri adam gibi yapmayan, forumunun da ne olduğu belli bir kanal çünkü.
Markaya değil modele göre yorum yapın. Örneğin Rampage ETX 750 modeli gayet iyi bir modeldir. Büyük ihtimalle sizde markaya göre yorum yapan, Corsair Elite V3 PSU'sunu öneren kesimdensiniz. 7. kişi oldun.

Markaya değil modele göre yorum yapın. Örneğin Rampage ETX 750 modeli gayet iyi bir modeldir. Büyük ihtimalle sizde markaya göre yorum yapan, Corsair Elite V3 PSU'sunu öneren kesimdensiniz. 7. kişi oldun.
Hayır, Corsair Elite V3 önermiyorum çünkü PSU konusunda bilgim yok. Rampage PSU alınır mı konularına da yorum yapmıyorum zaten bilgim olmadığı için.

Yorum yapmıyordun değil mi? Evet gerçekten de yorum yapmıyormuşsun.
En azından birini stalklayacak kadar işsiz değilim ve "Rampage çok kötü C4 kesinlikle alınmaz.(!)" yazmamışım farkındaysan. E önerelim demişsin diyeceksin, arkadaş bütçeyi söyleyince diğer arkadaşlara kolaylık olur diye demiştim.

En azından birini stalklayacak kadar işsiz değilim ve "Rampage çok kötü C4 kesinlikle alınmaz.(!)" yazmamışım farkındaysan. E önerelim demişsin diyeceksin, arkadaş bütçeyi söyleyince diğer arkadaşlara kolaylık olur diye demiştim.
Cevap veremeyince böyle oluyor demek ki? Neyse tekrardan engelleyeyimde bir daha seninle muhattap olmayayım.

Yeni konular

Geri
Yukarı