Alıcı DDR4 2400 MHz 8 GB RAM

• Konuyu başlatan Anlck
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 743

Anlck

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar kutulu, İzmir içi elden DDR4 8GB 2400 MHz RAM arıyorum. Temiz ve az kullanılmış olması önemli.

Kapalı kutu 0 ürünü 250TL'ye satıyorum hocam.

Kapalı kutu 0 ürünü 250TL'ye satıyorum hocam.
Faturası yokmuş. CL değeri de yüksek malesef fiyat biraz yüksek 20 TL lik bir indirim yaparsanız düşünebilirim teşekkürler.

Faturası yokmuş. CL değeri de yüksek malesef fiyat biraz yüksek 20 TL lik bir indirim yaparsanız düşünebilirim teşekkürler.
Hocam ürün 0 seri numarasıyla sorgulama yapın garanti geçerliliği var ve sıfırı internette bu fiyata yok iken siz 20tl indirim istiyorsunuz. Bir de İzmir içi elden teslim istiyorsunuz. 5-6TL kargo masrafı tutacak ürünü size satışım 250-249tl olacak daha indirim yapamam.

300 TL'ye 3000 MHz RAM'ler bulunuyor artık. Bu şekilde alınıp 2400 olarak kullanılabilir, ileride AMD bir sisteme geçilirse (3000 MHz destekli bir anakart da olabilir) 3000 olarak daha performanslı kullanırsınız. Bu kadar düşmüşken ikinci el RAM almak pek mantıklı değil. Hatta acil değil ise RAM fiyatları yıl sonuna yaklaştıkça %30 düşecek deniliyor artı bir de DDR5 çıkacak, çok daha düşecektir.

Elimde 2 adet 4GB 2400 MHz Crucial bellek bulunuyor. Bursa'da oturuyorum. Aklimda net but fiyat yok simdilik ilgilenirsen fiyat teklifine acigim.

Yeni konular

Geri
Yukarı