DDR4 4 GB RAM önerisi

Tugra07

Picopat
Daha fazla  
Selam, Teknosa'ya ya da tamirciye gidip kazık yemek istemiyorum. Bilgisayarın arkasına bakmadım ama ctr+alt+delete yapıp bellek ksımında kullanılan yuvanın 1/2 olduğunu gördüm, 1 slot boş yani. Bilgisayar özelliklerim aşağıda, laptop. Gerekli bilgi veya özellikleri sorarsanız söylerim.
Lenovo IdeaPad 3 15IIL05.
i3 1005G1.
Intel UHD Graphics.
4 GB RAM DDR4.

Fotoğraftaki gibi ama bende 1/2 yazıyor slotta, 4 GB RAM.

Dosya Ekleri

• 1702299783189.png
    1702299783189.png
    46,9 KB · Görüntüleme: 21
Selam, Teknosa'ya ya da tamirciye gidip kazık yemek istemiyorum. Bilgisayarın arkasına bakmadım ama ctr+alt+delete yapıp bellek ksımında kullanılan yuvanın 1/2 olduğunu gördüm, 1 slot boş yani. Bilgisayar özelliklerim aşağıda, laptop. Gerekli bilgi veya özellikleri sorarsanız söylerim.
Lenovo IdeaPad 3 15ııl05.
i3 1005G1.
Intel UHD Graphics.
4 GB RAM DDR4.

Fotoğraftaki gibi ama bende 1/2 yazıyor slotta, 4 GB RAM.

CPU-Z indirip Memory ve SPD sekmelerinin ekran görüntüsünü atar mısınız?

Hocam mevcuttaki RAM ile 8+4 şeklinde yükseltme yapabilirsiniz. Uyumluluk konusunda sıkıntı çıkarmayacağını düşünüyorum.
Güvenilirdir değil mi site?

Hocam mevcuttaki RAM ile 8+4 şeklinde yükseltme yapabilirsiniz. Uyumluluk konusunda sıkıntı çıkarmayacağını düşünüyorum.
Ve ram yükseltmek gpuya paylaşılan belleği veya vram miktarını etkiler mi?

Sağ olun, not aldım. Başka bir 2 kişinim de görüşünü alayım. Diğerlerine sormadan önce bir sorum daha var, RAM'imin part numarasıyla aynı RAM almak daha sağlıklı olmaz mı?

Samsung RAM'ler genelde cihaz içinde gelir hocam. Yani piyasadaki Samsung RAM'ler genelde çıkma olur. Bigboy RAM'ler Samsung çip kullanır.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı