DDR4 RAM Önerisi

Bütçe
550

CanSuner

Yoctopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayarımda şuan 1x 8 GB olan fotoğraftaki RAM bulunmakta. Kullandığım RAM fotoğraftaki ürün.
Adsız.png

Sistemimi 16 GB yapmak istiyorum. Sistemime uygun olup güvenilir olduğunu düşündüğüm markalara ait sadece 3 adet RAM bulabildim. Linklerini koyuyorum sizce hangisini tercih etmeliyim. Eğer bu üçünden başka ürün biliyorsanız önerilerinize açığım.
Kendi kullandığımın aynısından Bulamadım maalesef.
https://www.hepsiburada.com/kingston-valueram-8gb-2133mhz-ddr4-ram-kvr21n15s8-8-p-BD805196
Adata Premıer 8 Gb Ddr4 2133 Mhz Ad4u213338g15-s Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL
G.Skill 8GB Aegis 2133mhz CL15 DDR4 Ram (F4-2133C15S-8GIS)

Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam, aynı değerde bile olsa farklı marka RAM kullanmak sıkıntı yapabilir. Tavsiyem ise ikinci el bile olsa aynısından alın veya satıp kit olarak alın. Linkteki RAM ile aynı ise alın derim. Sıkıntı olursa da iade etme şansınız var.

Hocam, aynı değerde bile olsa farklı marka RAM kullanmak sıkıntı yapabilir. Tavsiyem ise ikinci el bile olsa aynısından alın veya satıp kit olarak alın. Linkteki RAM ile aynı ise alın derim. Sıkıntı olursa da iade etme şansınız var.
Öncelikle teşekkür ederim. Bu ilanı gördüm ancak satıcıyla aynı şehirde olmadığım için biraz çekiniyorum ve tedirginlik duyuyorum. Sahibindende daha önceki alışverişlerimde biraz sorunlar yaşadım farklı marka RAMler ne gibi problemler cıkartıyor acaba?

Öncelikle teşekkür ederim. Bu ilanı gördüm ancak satıcıyla aynı şehirde olmadığım için biraz çekiniyorum ve tedirginlik duyuyorum. Sahibindende daha önceki alışverişlerimde biraz sorunlar yaşadım farklı marka RAMler ne gibi problemler cıkartıyor acaba?
En önemli sorunu mavi ekran verebilir. Bazıları hemen belli etmiyor. İlanda sonuçta Param Güvende var. İade etme hakkı da doğuyor. Zaten RAM konusunda başka ilanlar riskli olur.

Geri
Yukarı