DDR5 anakart önerisi

Berk41

Hectopat
Yer
Kocaeli
Sistemde ekran kartı ile işlemci şu şekil:

RTX 4060 Ti.

R5 7500F.

Anakart için belirli bir bütçem 4500TL civarı biraz üstüde olabilir. 4 adet RAM slotu olursa daha iyi olur.

Pardon hocam 4070 Ti yazmışım yanlışlıkla

Teşekkür ederim bana ilk önerdiğiniz anakart 2 slottu sorun yaşamıyayım diye 4 slotlu bakayım dedim onda da yardımcı oldunuz.

Önerilen 3 anakart arasından hangisini seçmek en mantıklı olur? Ben de DDR5 sisteme yükseltmeyi düşünüyorum sistemimi. 5000 tl bandında veya daha uygun bir anakart arıyorum.

Önerilen 3 anakart arasından hangisini seçmek en mantıklı olur? Ben de DDR5 sisteme yükseltmeyi düşünüyorum sistemimi. 5000 TL bandında veya daha uygun bir anakart arıyorum.

6K cikarsa daha iyi olur. Ama cikmazsa attigim DS3H iyidir. Sogutmasi iyi fiyatina gore. OC yapilabilir. Ama sikintisi var; Secure Boot sorunu ile brick olabiliyor hala Gigabyte.

6K cikarsa daha iyi olur. Ama cikmazsa attigim DS3H iyidir. Sogutmasi iyi fiyatina gore. OC yapilabilir. Ama sikintisi var; Secure Boot sorunu ile brick olabiliyor hala Gigabyte.
6 bin için hangi modeli önerebilirsiniz?

Vatan’da şu an 5400 TL. 300 lira da MSI geri ödemesi var. Çok iyi denk geldi teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı