Çözüldü DDU ayarları nasıl olmalı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

AyiAmaKucukOlan

Decapat
Daha fazla  
Buradaki seçeneklerden hangilerini seçmeliyim?

16065478951672996987632416188184.jpg

Çözüm
NVIDIA ve AMD'deki birinci seçeneği seçmeyin ve en alttaki seçeneği seçin. Bu rehbere de bakabilirsiniz.
Bunu seçmemizin sebebi sürücüyü kaldırdıktan sonra Windows'un kendi kendine sürücü kurmasını önlemek. Elinizde sürücü hazırsa seçebilirsiniz, hatta seçin. Windows kendisi kurduğu zaman sorun çıkabiliyor.

Başlatabilirsiniz.

Temizledikten sonra yeniden başlatma basıyorum ( endişeli olduğumdan dolayı çok fazla soru soruyorum. Sistemi geri yükleme noktası ve yedekleme yapmadım sıkıntı çıkar mı?)
Temizledikten sonra yeniden başlatma basıyorum ( endişeli olduğumdan dolayı çok fazla soru soruyorum. Sistemi geri yükleme noktası ve yedekleme yapmadım sıkıntı çıkar mı?)

Başlat "başlatma" değil.

Sanırım DDU kendi kendine sistem geri yükleme noktası oluşturuyor, emin değilim. İçiniz rahat etsin isterseniz oluşturabilirsiniz. Yeniden başlatma seçeneğini seçebilirsiniz, zira ekran kartını değiştirmeyeceksiniz.

Sanırım DDU kendi kendine sistem geri yükleme noktası oluşturuyor, emin değilim. İçiniz rahat etsin isterseniz oluşturabilirsiniz. Yeniden başlatma seçeneğini seçebilirsiniz, zira ekran kartını değiştirmeyeceksiniz.

DDU'nun driveri silip silmediğini nasıl anlarım şu an normal menüdeyimde.

Normal menüden kastınız nedir? Silme işlemini başlattıysanız, işlem bittikten sonra da sistem yeniden başladıysa silindiğinden emin olabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı