Çözüldü DDU güvenli mod dışında kullanılabilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

PheCix

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Arkadaşlar ekran kartımı DDU ile güvenli modda kaldırıyorum, sonra tekrar eski sürüm yükleniyor. Güvenli mod olmadan ekran kartı driverini kaldırmayı denesem sıkıntı olur mu?

Çözüm
Sıkıntı olmaz. Yine de iyi temizleme yapılabilmesi için güvenli mod önerilir. Sürücüyü kaldırdığınızda otomatik olarak geri mi yükleniyor? Gönderdiğim ekran görüntüsündeki en aşağıda bulunan seçeneği işaretlemeniz gerekiyor.

1666730621526.png
Sıkıntı olmaz. Yine de iyi temizleme yapılabilmesi için güvenli mod önerilir. Sürücüyü kaldırdığınızda otomatik olarak geri mi yükleniyor? Gönderdiğim ekran görüntüsündeki en aşağıda bulunan seçeneği işaretlemeniz gerekiyor.

1666730621526.png

Çözüm
Sıkıntı olmaz, ben güvenli mod girmeden DDU ile ekran kartı sürücüsünü silerdim ve bir sıkıntı olmazdı. Güvenli mod şart değil ama biraz daha sorunsuz olması açısından daha iyi olabilir. DDU'nun ayarlarında bulunan Windows Update ile sürücü indirilmesini engelle yazısını tiklersen daha iyi olur. Ya da Windows'un güncelleştirmelerini kapat, internet bağlantını kes.

Geri
Yukarı