Çözüldü DDU ile chipset kaldirilabilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Bir ara format attığımda, Fifa19 yüklü olmasına rağmen tekrar indirmişti. Eğer dediginiz gibi oluyorsa sıkıntı yok tek sıkıntım en baştan yüklemek.

Move game yazısına tıklayıp o klasoru seçiyorsun o kendisi oyunu tanıyor. Tekrar indirmene gerek kalmıyor. Tabi dosyalarını silmemen lazım 🤠

Sonra update game tıklayıp işini garantiye alabilirsin.

Epic game kullanmıyorum ama. Onu da kendin bulman lazım🤠
Bir ara format attığımda, Fifa19 yüklü olmasına rağmen tekrar indirmişti. Eğer dediginiz gibi oluyorsa sıkıntı yok tek sıkıntım en baştan yüklemek.

Move game yazısına tıklayıp o klasoru seçiyorsun o kendisi oyunu tanıyor. Tekrar indirmene gerek kalmıyor. Tabi dosyalarını silmemen lazım 🤠

Sonra update game tıklayıp işini garantiye alabilirsin.

Epic game kullanmıyorum ama. Onu da kendin bulman lazım🤠

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Ben yeni bir sistem topladım ve eski SSD'yi doğrudan yeni kasaya takıp çalıştırdım. Yeni sürücüleri yükledim eskileri de kaldırabildiklerimi kaldırdım. Dolayısıyla chipset sürücüsünü kaldırmadan yenisini yükledim. Şu an bir sorunum yok.

Ben yeni bir sistem topladım ve eski SSD'yi doğrudan yeni kasaya takıp çalıştırdım. Yeni sürücüleri yükledim eskileri de kaldırabildiklerimi kaldırdım. Dolayısıyla chipset sürücüsünü kaldırmadan yenisini yükledim. Şu an bir sorunum yok.
Temiz bir kurulum en güzeli olacak. Arkadaşın dediği oluyorsa gerisi onemli değil.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı