DDU ile ekran kartı kaldırma

Microsoft Basic Display görüntü veriyor, sıkıntı yok. Ben de teredütte kalmıştım ama alıyorsun görüntü. Ben 19.9.2'ye döndüm. GTA 5'de FPS drop sorunum kalktı ortadan. LoL'de de 2 maç attım hiç drop görmedim. Öneririm.

Microsoft Basic Display görüntü veriyor, sıkıntı yok. Ben de teredütte kalmıştım ama alıyorsun görüntü. Ben 19.9.2'ye döndüm. GTA 5'de FPS drop sorunum kalktı ortadan. LoL'de de 2 maç attım hiç drop görmedim. Öneririm.
Hocam bu yeni sürücüler çok kötü olmuş, freesync sorunu yaşıyorum freesync kullanamıyorum sürücüde.
Oyun uyumluluğu desen rezalet ötesi, oyunları görmüyor görse bile uyumlu çalışmıyor.
Bir tek Radeon Boost ile senkornizasyonu beğendim gerisi fasa fiso...
Tekrar güncel sürümü kuracağım bakalım ne olucak :D

Hocam bu yeni sürücüler çok kötü olmuş, freesync sorunu yaşıyorum freesync kullanamıyorum sürücüde.
Oyun uyumluluğu desen rezalet ötesi, oyunları görmüyor görse bile uyumlu çalışmıyor.
Bir tek Radeon Boost ile senkornizasyonu beğendim gerisi fasa fiso...
Tekrar güncel sürümü kuracağım bakalım ne olucak :D
19.9.2 yada 19.10.2 olması gerek bu iki sürümü öneririm. Güncel sürümlerden ümitli değilim ben, 1-2 ay oturtamazlar en az.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı