Çözüldü DDU İle Ekran Kartı Sürücüsü Kaldırınca Renkler Bozuldu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Tolghypat

Decapat
DDU ile herhangi bir hata yapmadan ekran kartı sürücümü sildim, bilgisayarı yeniden başlattığımda biraz sarılık vardı, sonra NVIDIA'nın sürücüsün indirdim, kurulumu bir açtım ekran kıpkırmızı oldu ardından ben sadece orada kurma yazısını gördüm ve bastım NVIDIA sürücüsü kurulur yazdı altta bar yeşil dolmaya başladı ama kurulum ekranı bembeyaz oldu renkler bir düzeldi bir mavi oldu falan ama bittiğinde hiçbir şey kurmadı. Sadece renkler düzeldi. Ben ne yapmalıyım? (Çift monitör kullanıyorum biri G-Sync 180Hz diğeri düz 60Hz)

Çözüm
Güvenli modda mı yaptınız? Olmadı sistemi geri yükleme yapın.

Güvenli modda yaptım, PC'yi sıfırladıktan hemen sonra yaptım. Geri yükleme noktalarına baktım kapalıydı.
İnternetten indirdiğim sürücüyü kurmayı denedim kuramadı ama renkler düzeldi ve GeForce Experience'i kurdu ardından yeni sürücü bulundu uyarısı verdi bende kurmayı denedim. Bilgisayarı kapa aç yaptıktan sonra düzeldi. @FearlyGhost sizce bir FPS düşüşü meydana gelir mi?
Güvenli modda mı yaptınız? Olmadı sistemi geri yükleme yapın.

Güvenli modda yaptım, PC'yi sıfırladıktan hemen sonra yaptım. Geri yükleme noktalarına baktım kapalıydı.
İnternetten indirdiğim sürücüyü kurmayı denedim kuramadı ama renkler düzeldi ve GeForce Experience'i kurdu ardından yeni sürücü bulundu uyarısı verdi bende kurmayı denedim. Bilgisayarı kapa aç yaptıktan sonra düzeldi. @FearlyGhost sizce bir FPS düşüşü meydana gelir mi?

Çözüm
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı