Rehber DDU ile Sürücü Kaldırma Rehberi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam uygulamayı başlattığım zaman şöyle bir uyarı veriyor;

1. resimde yeşil renk yok, ikincide de yok. İyice kafam karıştı.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Murat5038

Hocam merhabalar, size bir şey sormak istiyorum bu konu hakkında.
Bazı videolarda güvenli modda çalıştırın diyolar. Gücenli modda çalıştırılmadığı zaman tam temizlik olmadığını söylüyorlar ve uygulamada tavsiye olarak 'Güvenli Modu' tavsiye ediyor. Acaba Windows üzerinden çalıştırsak bir sorun olur mu?

Rehberde size güvenli modda çalıştırın deniliyor mu? Yok o zaman gerek de yok. İstisnai durumlarda biz zaten sorun olunca yönlendiriyoruz.

Karşınızda kim olduğunu bilmeden insanları böyle azarlamaya hakkınız yok. Hazırladığınız rehber neredeyse 4 yıllık. Şuan ki yeni sürümde böyle bir şey gerekli mi olup olmadığını sordum. Teşekkür ederim yinede.

Konunun açıldığı tarihe bakıp eski olduğuna karar veremezsiniz güncel sürüme göre düzenleniyor görsellere bakarsanız.
Azarlar bir taraf yok yazılmayan bir şeyi yazılmış gibi söylediğiniz için bu tür bir yazının olmadığı yukarıda söyledim. Duygusal meyilli bir tarafınız olmalı yoksa anormal bir tarafı yok yazının.
Rica ederim.

Ben güvenli modda başlattım, PC yeniden başladı ve bilgisayar şifremin hatalı oldugunu söylüyor. Yardım lütfen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…