Çözüldü DDU ile sürücü kaldırma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Akerfeldt

Kilopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Arkadaşlar yeni ekran kartı taktım sistemime. Eski ekran kartımın sürücüsünü kaldıracağım ama program bana bunu güvenli modda yapmamı söylüyor. Güvenli modda yapmam şart mı ?

Arkadaşlar yeni ekran kartı taktım sistemime. Eski ekran kartımın sürücüsünü kaldıracağım ama program bana bunu güvenli modda yapmamı söylüyor. Güvenli modda yapmam şart mı ?
Şahsen ben yapmıyorum çok mühim bir şey değil ben bu zamana kadar bir problem görmedim bu arada sileceğiniz sürücünün doyasını da sili seçin seçenekler bölümünden.
1580821297776.png

Moderatör konuyu onaylayana kadar yaptım ben zaten. Konuyu açalı 1 saat olacak neredeyse. Ekran kartını kullanmaya başladım, %100 yük altında şimdilik 73 derece ve 2100 RPM hız gördüm. Kasam biraz daha iyi olsa 68 derecelerde kullanabilirim belki kartı. RX590'da 2100 RPM'nin sesi çok fazlaydı bunda ona göre daha az. Şimdi ağır oyunları oynuyorum sürekli sıkıntı var mı yokmu diye. Umarım yoktur.

İlgili rehbere göz atın:

Güvenli modda PIN çalışmıyormuş galiba.

İlgili rehbere göz atın:

Güvenli modda PIN çalışmıyormuş galiba.
Aynen öyle bilgisayarda kayıtlı olan hotmail hesabının şifresi ile giriyorum ben sanırım herkeste öyle :)

Moderatör konuyu onaylayana kadar yaptım ben zaten. Konuyu açalı 1 saat olacak neredeyse. Ekran kartını kullanmaya başladım, %100 yük altında şimdilik 73 derece ve 2100 RPM hız gördüm. Kasam biraz daha iyi olsa 68 derecelerde kullanabilirim belki kartı. RX590'da 2100 RPM'nin sesi çok fazlaydı bunda ona göre daha az. Şimdi ağır oyunları oynuyorum sürekli sıkıntı var mı yokmu diye. Umarım yoktur.

Kendin fan ayarı yap 🤠

Yeni konular

Geri
Yukarı