DDU kullanmadan eski sürücüye dönmek zararlı mı?

Woizen

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Ekran kartı
RTX 3060
Merhaba arkadaşlar, geçende 526.47 sürümüne ekran kartı sürücüsünü güncelledim ama genel bir hatadan dolayı dwm.exe (masaüsütü pencere yöneticisi) %100 kullanıyor GPU'yu o yüzden 517.48 sürümüne geçme kararı aldım. Yabancı bir kaynakta manuel olarak sürücüyü NVIDIA'nın sitesinden indirip, güncelliyor gibi sürücüyü kuruyor ama bu temiz bir kurulum gibi gelmedi bana açıkçası. DDU ile de uğraşmak istemiyorum bu yöntem sizce doğru mudur?

DDU ile uğraşmak dediğin ne? 2 dakika fazla zamanını alacak o kadar. Burada konu açman ve cevap alman sana en az 10 kat daha fazla zaman kaybettirir.
DDU eski sürücüden kalan artık dosyaları silmede iyi iş yapıyor. Önerilmesinin sebebi silinmeyen bazı dosyalarda olan ayarların DDU kullanmadan yapılan kaldırma işlemlerinde gitmemesi ve bu ayarların sebep açtığı sorunların devam etmesi. Düşük ihtimal ama bu ve benzeri durumlar oluyor.

DDU ile uğraşmak dediğin ne? 2 dakika fazla zamanını alacak o kadar. Burada konu açman ve cevap alman sana en az 10 kat daha fazla zaman kaybettirir.
DDU eski sürücüden kalan artık dosyaları silmede iyi iş yapıyor. Önerilmesinin sebebi silinmeyen bazı dosyalarda olan ayarların DDU kullanmadan yapılan kaldırma işlemlerinde gitmemesi ve bu ayarların sebep açtığı sorunların devam etmesi. Düşük ihtimal ama bu ve benzeri durumlar oluyor.
DDU ile kaldıracağım o zaman hocam. Bir de merak etmiştim acaba o kişinin yaptığı yöntem doğru mudur diye, yanıtınız için teşekkürler. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı