Çözüldü DDU nasıl kullanılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

403052

Megapat
Makaleler
15
Daha fazla  
Ekran kartımı değiştiriyorum, Radeon HD 3450'den Radeon HD 5450'ye geçeceğim, DDU ile eski sürücüyü kaldırmayı düşünüyorum. Peki size sorum; DDU nasıl kullanılır?

Çözüm
@armas farkındayım. Hatta çözüm olarak raporladım çoktan. Ama maalesef rehberlere bakmıyorlar. İnsanlara hiç üşenmeyeceksin yazacaksın bir saat sonra bu ne ne yapacağımı söyle diyorlar söylüyorsun başka bir şeye takılıyorlar. Vallaha araştırma olarak hiçbir şey yapmıyorlar. Buna bence @403052 da dahil. Hani az çok araştırıyor ama aralarından en masumu bence arkadaş ama forumun genelinde var bu olay.

@armas farkındayım. Hatta çözüm olarak raporladım çoktan. Ama maalesef rehberlere bakmıyorlar. İnsanlara hiç üşenmeyeceksin yazacaksın bir saat sonra bu ne ne yapacağımı söyle diyorlar söylüyorsun başka bir şeye takılıyorlar. Vallaha araştırma olarak hiçbir şey yapmıyorlar. Buna bence @403052 da dahil. Hani az çok araştırıyor ama aralarından en masumu bence arkadaş ama forumun genelinde var bu olay.
Sorun okumadan cevap vermekte. Zaten bir konu açarken bile konu başlığı girdiğin kısımda benzer konular listeleniyor. Bunun için zamanında biri vaktini ayırıp çok güzel resimli çocuk kitabı gibi anlatmış. E buradaki konu sahibi de bunu istiyor zaten. Fakat açıp bakmak mı istemiyorlar ben anlamıyorum.

Belki birilerine danışarak yapmak istiyorum? Destek vermeyecekseniz yazmayın konuya, mesaj kalabalığı oluşmasın en azından.

İyi de zaten adımlar belli. Güvenli moda gir DDU indir sürücüyü sil ve orada yazıyor yeni ekran kartı takmak için işlem bittiğinde bilgisayarı kapat de. Sonrasında ekran kartını tak sürücüyü kur bak işine.

İyi de zaten adımlar belli. Güvenli moda gir DDU indir sürücüyü sil ve orada yazıyor yeni ekran kartı takmak için işlem bittiğinde bilgisayarı kapat de. Sonrasında ekran kartını tak sürücüyü kur bak işine.
İşte böyle bir açıklama lazımdı bana. Teşekkürler kısaca anlattığınız için.

Neyini danışacaksın? Arkadaşlar ben okuduklarıdan anlamıyorum benim yerime okur musunuz veya tıklayamıyorum benim yerime tıklar mısınız falan mı derdin.

Tamam iyi birisine benziyorsun eyvallah. Ama rehber var adam veya kadın üşenmeden oraya anlatmış. İnternette bir sürü videosu var. Neden böyle uğraşasınki? Vakit kaybedersin burada. Oku yap geç. Bu kadar.

Yeni konular

Geri
Yukarı