Çözüldü DDU nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Selfbell

Femtopat
Daha fazla  
DDU ile surucunuzu kaldırıp 20.11.2 kurun.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

DDU nedir acaba nasıl kaldıracağım? Her yerde görüyorum da DDU kaldırın olur diye bende de bu hatayı veriyor. Valorant'ta FPS düşük değil zorlamıyor da ama bu hata çıkıyor.

Çözüm
Ekran kartı sürülerini silmeye yarıyor.
Ekran kartı sürülerini silmeye yarıyor.

Çözüm
DDU’nun ne olduğunu soruyorsanız, Display Driver Uninstaller, yani grafik birimi sürücüsünü kalıcı olarak temizlemeye yarıyor. Sosyal’de bununla ilgili bir rehber mevcut.

Sorularımı cevaplarmısınız.?

DDU bilgisayara kendimizmi yüklüyoruz yoksa kendi otomatikmi yüklenir?
DDU yüklü olduğundan nerden bakabiliriz?
AMD HD6570 2GB 128 Bit ekran kartım var buna göre bir DDU sürümü ne son sürüm varsa atabilirmisin?

Sorularımı cevaplarmısınız.?

DDU bilgisayara kendimizmi yüklüyoruz yoksa kendi otomatikmi yüklenir?
DDU yüklü olduğundan nerden bakabiliriz?
AMD HD6570 2GB 128 Bit ekran kartım var buna göre bir DDU sürümü ne son sürüm varsa atabilirmisin?
DDU harici bir yazılım. Kurulum yapmanıza gerek yok. Buradan indirebilirsiniz.

Kaldırdıktan sonra ekran kartı üreticinizin sitesinden güncel driver yüklemeniz gerekiyor.

Merhaba. Yakında gpu değikliği yapacağım. Mevcut kart Amd, yenisi de öyle olacak. İşlemci Intel. Bu programla kaldırma işlemi yaparken şu seçili olmayan iki seçeneği de işaretlemeli miyim?

1653980876144.png

Bunun dışında güvenlli modda açıp temizledikten sonra kapat diyorum sanırım başka bir şey var mı dikkat etmem gereken?

Şunlar var bir de;

1653980920615.png

Geri
Yukarı