Çözüldü Dead by Daylight 120 FPS'i geçmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Efbiay0

Decapat
Dead by Daylight'ta sabit 120 FPS alıyorum. Monitörüm 144Hz olduğu için 144 FPS ve üzerini almak istiyorum. Oyunun ayarlarında V-Sync ayarı yok. FPS kilidini nasıl kaldırabilirim?

Dead by Daylight'ta sabit 120 FPS alıyorum. Monitörüm 144Hz olduğu için 144 FPS ve üzerini almak istiyorum. Oyunun ayarlarında V-Sync ayarı yok. FPS kilidini nasıl kaldırabilirim?
GameUserSettings'den kaldırdıysan FPS kilidini maksimum o kadar alabiliyorsun demek ki. Ben de aynı 110-120 arası.

Dead by Daylight normalde 60 FPS'ye kilitli bir oyun. 120 FPS alıyorsanız muhtemelen config dosyasında değişiklik yapmışsınızdır. Aynı değişikliği 144 FPS olarak yapın.
60 FPS kilidini kaldırmanız oyunda beklenmedik glitchlere neden olabiliyor. Çünkü oyun 60 FPS için optimize edilmiş.

Dead by Daylight normalde 60 FPS'ye kilitli bir oyun. 120 FPS alıyorsanız muhtemelen config dosyasında değişiklik yapmışsınızdır. Aynı değişikliği 144 FPS olarak yapın.
60 FPS kilidini kaldırmanız oyunda beklenmedik glitchlere neden olabiliyor. Çünkü oyun 60 FPS için optimize edilmiş.
Doğru bu arada ben nedense 120FPS ile oynarken daha iyi vuruyormuşum gibi hissediyorum katilken.

Config dosyasında FPS sınırını 150 yapmıştım ancak en fazla 120 FPS alıyorum.
Resident Evil chapter güncellemesinden önce 144 FPS alıyordum, güncellemeden sonra 120 FPS'e sabitlendi.

Config dosyasında FPS sınırını 150 yapmıştım ancak en fazla 120 FPS alıyorum.
Resident Evil chapter güncellemesinden önce 144 FPS alıyordum, güncellemeden sonra 120 FPS'e sabitlendi.
Tekrar config dosyasından o FPS sınırını 150 veya 0 yapar mısınız? Belki güncellemeden sonra ayarları değişmiştir.

Yeni konular

Geri
Yukarı