Dead by daylight açılmama sorunu

İşletim sistemi
Windows 10

Regfud

Hectopat
3.jpg

Bu iki hatayı peş peşe alıyorum. Çözümüyle uğraştım sonuca varamadım daha önce bu sorunu yaşamış olan varsa çözümünü yazabilir mi?

Bunu kurmak çözüm olmadı. Aldığım 2. uyarıda sistemimde opengl32.dll eksik olduğunu söylüyor. Bu sebeple easy anticheat çalışmadığından uyarı alıyor olabilir miyim? O konu hakkında bir şey söylemediniz.

Öncelikle oyun dosyalarını doğrulamayı denedin mi?

Windows+R tuşlarına tıklayın. Arama kutusuna regedit yazın.
Ardından bu tuşa gidin:

• HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows NT \ CurrentVersion \ Windows \
  • Sağ bölmede LoadAppInit_DLLs değerine çift tıklayın. Değer verisini , 0 yapın ve bilgisayarınızı yeniden başlatın. 0 ise yinede tekrar 0 yazıp, ok tuşuna tıklayın ve yeniden başlatıp tekrar oyunu açmayı deneyin.
    image_thumb-15.png

Windows bozuk dosyaları buluyor ve tamir edemiyor.
Hocam çözüme ulaşamaz isek bunun tek çözümü format olacaktır.
Diğer dllleri nasıl silemediniz?

Son düzenleme:
Öncelikle oyun dosyalarını doğrulamayı denedin mi?

Windows+R tuşlarına tıklayın. Arama kutusuna regedit yazın.
Ardından bu tuşa gidin:

• HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows NT \ CurrentVersion \ Windows \
  • Sağ bölmede LoadAppInit_DLLs değerine çift tıklayın. Değer verisini , 0 yapın ve bilgisayarınızı yeniden başlatın. 0 ise yinede tekrar 0 yazıp, ok tuşuna tıklayın ve yeniden başlatıp tekrar oyunu açmayı deneyin.Eki Görüntüle 499655

Hocam çözüme ulaşamaz isek bunun tek çözümü format olacaktır.
Dosya bütünlüğünü doğruladım. Buraya konu açmadan önce kendim denedim internetten bulduğum yolları ama çözüme ulaşamadım. Aslına bakarsanız oyun umrumda değil windowsumda bir şeylerin eksik olduğunu cmd taramasında görebiliyorum bana günlük hayatta hiç bir programda veya oyunda sıkıntı çıkarmıyor. Tek sıkıntı yaşadığım bu oyun. Açmış olduğum sfc/scannow konusu var oraya bakabilir misiniz çözümü orda arasak daha verimli olur. Bu son yöntemde işe yaramadı.

Arkadaşlar merhaba. Bende bu hatayı alıyordum ve çözümü için bayağı uğraştım oyunu 2 kere sildim yeniden kurdum vs hiç bir işe yaramadı. Size beni sonuca ulaştıran yöntemi yazacağım belki başka bir kardeşimizin işine yarar. Öncelikle ekran kartınızın güncel olup olmadığını kontrol edip güncelleyin sonrasında
Bu linkten Latest supported Visual C++ Redistributable downloads X64 yazan dosyayı indirip yeniden başlatmaya izin verin. Bilgisayar açıldığında steamapps\common\Dead by Daylight\DeadByDaylight\Binaries dizininde Binaries klasörünü silin ve steamden oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrulayın sonrasında oyuna giriş yapabilirsiniz.

Geri
Yukarı