Çözüldü Dead by Daylight DLC'ler ne işe yarıyor?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Yunussemre55

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Nasılsınız? Umarım gününüz güzel geçiyordur.
Benim sorum Dead by Daylight ile alakalı oyunu Xbox üzerinden Windows sürümünü satın almayı düşünüyorum. 16 TL fakat bir sürü DLC var. Bu DLC'ler ne işe yarıyor? Ve almazsam ne olur? Alırsam ne olur? Kapsamlı bir şekilde anlatabilecek olursa sevinirim. Yani bazı mapler ve katiller gelmiyor mu eğer DLC'leri almazsam. Şimdiden cevapladığınız için teşekkür ederim.

Çözüm
Oyunda lisanslı ve orjinal dlc ler var. Orjinal olan karakterler oyun içinde lvl aldıkça verilen parıltılı kristal adında bir currency ile alınabiliyorken lisanslı (örneğin resident evil) karakterlerini sadece gerçek para ile alabiliyorsun. Dlc olarak da sadece lisanslı dlc leri almanı öneririm diğerlerini oyunu oynayarak açabiliyorsun zaten sadece zaman meselesi. Dlcler sana oyun içindeki karakterleri veriyor. Bunları auric cells denen oyun içinde sadece gerçek para ile alınabilen bir currency ile tek tek açabiliyorsun. Dlc nin getirisi bazen içerdiği karakterlere kostüm vermesi. Dead by daylight ile ilgili herşeyi sorabilirsin bilgim dahilinde yardımcı olurum.
Hocam biraz zaman geçti ama xbox üzerinden satın alırsam windows sürümünü sıkıntı çıkar mı? Birde hangi dlc'leri almamı tavsiye edersiniz?

Hocam biraz zaman geçti ama xbox üzerinden satın alırsam windows sürümünü sıkıntı çıkar mı? Birde hangi dlc'leri almamı tavsiye edersiniz?
Kesin al dedikleriniz yani.

Kesin al dedikleriniz yani.
Valla xbox hakkında ne desem yalan olur ama sıkıntı olacağını sanmıyorum. Xbox dan pc sürümünü alıp oynayan birileri yanıtlasa daha iyi olur bu konuyu.
Halloween dlc yi sırf katilinin avantajları için önerebilirim hemde oynaması kolay bir katil yeni başlayan birisi için gayet uygun. Oyunun öğrenme aşaması baya uzun acele etmeden hemen herşeyi satın almadan bol bol oynayarak önce fikir sahibi ol. Youtube da çok rehber videosu var onları izle.

Geri
Yukarı