Dead by Daylight hakaret etmekten 'kalıcı' ban yenir mi?

Arkadaşlar bugün Dead by Daylight oynarken toxic bir takıma denk geldim. Birisini yakalayıp campledim. Oyun sonunda beyefendiler camp attığım için bana hakaret ettiler. Ben de "ez dont Cry" falan falan yazdım. Sonra birisi xd dedi.(xd diyen en çok toxiclik yapan)ben de "your mom xd" dedim. Arkadaş beni raporlamış. Şimdi ben ban yer miyim? Yersem kalıcı mı olur yoksa 1 hafta 1 ay falan mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bolca hakaret ettim, bolca tehditler aldım yasaklanacağıma dair, hiçbir şey olmadı :)

Behaviour zaten çöp bir firma, paragözler. Bu tip şeylerle ilgileneceklerini sanmıyorum.

Ayrıca toxic olmanın bir suç olmadığını unutmayın, kötü hissedebilirsiniz ama hakaret etmenize gerek yok.

Çok dert etmeyin, yine de bir daha yapmadığınızdan emin olun. Ne olur ne olmaz.
Hocam haklısınız toxiclik suç değil fakat,tamam iyi oynuyorsunuz arkadaşsınız konuşarak anlaşarak oynuyorsunuz.Yapın jeneratörleri kaçın.Toxiclik yapmaya ne gerek var ki?Katili sinir edince ellerine ne geçiyor?

@Stranger hayranı... Eğleniyorlar :)

Biz de toxic oluyoruz bazen, eğlenmiyorum desem yalan olur. Çünkü bazen bizler de sıkılıyoruz. Overpowered katiller cidden bunaltıyor. En son jeneratör bile yapmadan sadece eğlenmek için giriyoruz.

Kendi açınızdan haklısınız, ama bizim açımızdan da düşünün.

Onların yaptıklarını hoş karşılamıyorum, sizi anlıyorum. Bu tip SWF'leri gördükten sonra oyunu terk edebilirsiniz. Ceza da kalktı sanırsam. Uğraşmaya değmez bunlarla.

Geri
Yukarı