Çözüldü Dead by Daylight "İnitialization error" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Miractyl53

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar oyunu ilk defa indirdim oyuna girerken şöyle bir sorunla karşılaştım "initializition error.The Game has initialized incorrectly and may not Save your Game properly. Restarting your Game may Resolve the problem" yazmış, altına da Player ID: Buraya da bir ID yazmış. "Press here to display your cloudıd." yazıyordu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Kankam ben de aynı hatayı yaşıyorum ama bende yönetici olaraka çalıştır dediğimde Steam offline diyor.
Bende yönetici olarak çalıştırdığımda Steam Offline diyor nasıl çözeceğim bu sorunu.
Arkadaşlar sorunu çözdüm. Nasıl yapacağınızın linkini aşağıya koyuyorum.

Bende de var aynı hata peki sen çözebildin mi sorunu?

Evet çözdüm çözdümü şu: 2 adımlı çözüm uyguladım hemen sonuç aldım adım 1- En önemlisi yeni internet değiştirmiştim meğer güvenli internet adı altında bir şey varmış onu kapattırdım ve interneti kapatıp 10 dk kadar bekledim adım 2 - İnternet arayüzünden kendime nac portu oluşturdum ve oyunu silip tekrar yükledim düzeldi hemen aynı gün. Umarım işine yarar yardımım dokunur

Evet çözdüm çözdümü şu: 2 adımlı çözüm uyguladım hemen sonuç aldım adım 1- En önemlisi yeni internet değiştirmiştim meğer güvenli internet adı altında bir şey varmış onu kapattırdım ve interneti kapatıp 10 dk kadar bekledim adım 2 - İnternet arayüzünden kendime nac portu oluşturdum ve oyunu silip tekrar yükledim düzeldi hemen aynı gün. Umarım işine yarar yardımım dokunur
Güvenli interneti kapatınca direkt çözüldü yeniden kuruluma gerek kalmadı. 🥳🥳

Yeni konular

Geri
Yukarı