Dead by Daylight "has crashed" hatası

sametceleb1

Hectopat
Makaleler
1
Bu hatayı alıyorum sistem birdenbire çöküyor her şeyim güncel Gigabyte RX570 4 GB 8 GB RAM Samsung i7-3370 8 çekirdek işlemci var.
Anlamadım sadece bu oyundada değil çoğu oyunda böyle yapıyordu ama bu hatayı yeni almaya başladım önceden direk bilgisayarın ekranı kapanıyordu şimdi sadece Dead by Daylight has crashed diyor resimdeki gibi lütfen bilen birileri yardım Windows 7 64-Bit kullanıyorum Update'leri yaptım. Monitörüm biraz eski gibi Philips var 60Hz Full HD bir monitör 1024x768 75Hz kullanıyorum şu an. Bir de bilgisayarı 3.5 sene önce 2.el almıştım kutusu faturası hiçbir şeyi yok 3000 TL'ye almıştım kasada hiç fan yok 3 senedir sadece ekran kartının 2 fanı ve işlemcinin kendi eski fanı var bu virus çıkmadan önce de bilgisayarı her 2 ayda bir sorun çıkıyordu format attırıyordum sürekli başka bir sorun çıkıyordu şimdi de bu sorun var meselea CS:GO'da da tam ekran modunda aynı şekilde görüntü donup kapanıyor sadece CS:GO'da tam ekran pencereli çalışıyor. Lütfen bilen birisi yardım ederse mutlu olurum.
Not: Birkaç güne bilgisayarı formatlatacağım Windows 10 yükselteceğim o zaman düzelir mi her şeyi sıfırdan yüklenirse? Bilgisayarı formatlayacağım için oyunu silip Steam'i silip yüklemedim.

Eki Görüntüle 1026924

Dosya Ekleri

• 1621215419495.png
    1621215419495.png
    111,1 KB · Görüntüleme: 87
Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı