Dead by Daylight ınitialization error hatası

İşletim sistemi
Windows 10

Qu4NNT

Hectopat
Arkadaşlar Dead by Daylight'ı eskiden oynuyordum ve bir sürü DLC ile perklerim açıktı, kısaca emeğim vardı. Fakat oyuna bir süre ara verdikten sonra oynamaya çalıştığımda bu hatayı aldım. Oyun açılınca şu hatayı veriyor:

Inıtıalızatıon error.
The Game has initialized incorrectly and may not Save your Game properly. Restarting your Game may Resolve the problem.

Player ID: Press here to display your cloudıd.
Close.

Arkadaşlar bu hatayı aldığımda BIOS pilim daha yeni bitmişti ki hala bitik durumda. Yani kısacası saatim sürekli geriye alınıyor fakat saati eşitleyip denesem bile aynı sorunla karşılaşıyorum. Arkadaşlarımla oynamak istiyorum, oynayamıyorum. Format attım düzelmedi.

Aynı sıkıntıyı ben de yaşıyorum sıkıntının sağlanılan internetten dolayı olduğunu düşünüyorum çünkü GTA Online ve Red Dead Online gibi oyunları da oynayamıyorum. Bu olayı araştırdığımda internetin "güvenli internet" olduğu için bağlanılamadığını öğrendim. Bu problemi internet sağlayıcımı arayıp konuşarak halledebileceğimi düşünüyorum. Yakın zamanda sorunu çözebilirsem detaylarıyla yeni bir yorumda bulunurum.

Merhaba. Sorunu çözdüm. Tek yapman gereken Google'a "güvenli internet iptal etme" ve yanına internet sağlayıcının ismini yazman. Örneğin ben Kablonet kullanıyorum ve Google'a "Kablonet güvenli internet iptal etme" yazdığımda bana, bir numaraya SMS göndermemi istedi. Bu işlemi yaptıktan 1 gün sonra denediğimde sorun çözüldü ve neredeyse 1 haftadır Dead by Daylight'tan tut GTA Online'a kadar oynayamadığım her oyunu oynayabildim. Eğer bulamazsan aşağıya, göndereceğin SMS'i ve adresin resmini koyarım. Umarım yardımcı olabilmişimdir. iyi akşamlar.

Dosya Ekleri

• resim_2021-03-05_230702.png
    resim_2021-03-05_230702.png
    62,5 KB · Görüntüleme: 892
Merhaba. Sorunu çözdüm. Tek yapman gereken Google'a "güvenli internet iptal etme" ve yanına internet sağlayıcının ismini yazman. Örneğin ben Kablonet kullanıyorum ve Google'a "Kablonet güvenli internet iptal etme" yazdığımda bana, bir numaraya SMS göndermemi istedi. Bu işlemi yaptıktan 1 gün sonra denediğimde sorun çözüldü ve neredeyse 1 haftadır Dead by Daylight'tan tut GTA Online'a kadar oynayamadığım her oyunu oynayabildim. Eğer bulamazsan aşağıya, göndereceğin SMS'i ve adresin resmini koyarım. Umarım yardımcı olabilmişimdir. İyi akşamlar.

Deneyeceğim teşekkürler şimdiden bana da oldu Turkcell'den Türk Telekom fibere geçmiştik.

Geri
Yukarı