Dead by Daylight katil önerisi

Arkadaşlar kurbanı ve katili en iyi perklere sahip katil paketi önerir misiniz?

Halloween michael myers 3 yıldır oynuyorum en iyisi diyemem ama gayet işe yarıyor perkleri.
Kurban ise leon kennedy olabilir flashbang üretebiliyorsun dolaba girince jeneratörü tamir ettiğinde eğer timing i tutturabilirsen katil kurbanı aldığında flashbang atarak kurtarabilirsin çok işe yarayan bir perk bence bende kullanıyorum.

Nurse varken diger killerlar cop. Perksiz bile yok edersin iyiysen.

The Artist'in ceza kancasi perki op. Deathslinger'in olum dugmesi perki de guzel.

Myers oyunun acik ara en kotu killeridir. Stalklayana kadar oyun bitiyor. 2000 saatim var 3 yildir en yuksek ranktayim. Tombstone addonla bile 2 kill zor aliniyor.

Nurse varken diger killerlar cop. Perksiz bile yok edersin iyiysen.

The Artist'in ceza kancasi perki op. Deathslinger'in olum dugmesi perki de guzel.

Myers oyunun acik ara en kotu killeridir. Stalklayana kadar oyun bitiyor. 2000 saatim var 3 yildir en yuksek ranktayim. Tombstone addonla bile 2 kill zor aliniyor.
Oynamasını bilirsen bal gibi kazanırsın ben girdiğim çoğu maçı kazanıyorum myers ile

2016'dan beri oynuyorum. Yillardir en yuksek ranktayim. Iyi oynayan kime sorarsan myers kotu der. Sen muhtemelen kul 4 eloda oynadigin icin trapperla bile alirsin 4 kill.

Bilmeden yorum yapmayın isterseniz Gold ve üstü ranklarda oynuyorum ona rağmen kazanıyorum. Ranklarda dedim çünkü değişiyor sonuçta kazanıp kazanmamaya bağlı.

Oyunda kurbanlar tamamen kozmetik. Perklerini blood web üzerinden ya da mağaza üzerinden diğer kurbanlara açabilirsin. Her katilin diğer katillerden (her ne kadar bazılarınınkiler benzese de) farklı güçleri var. Katil perkleri de kurban perkleri ile aynı şekilde açılabilir ama hangi katil ile en iyi şekilde oynadığına deneyip kendin karar vermelisin. Oyunda her oyuncunun en iyi oynayabildiği katil farklı olabilir. Oyunun orijinal katillerini parayla ya da seviye atlayarak kazandığın oyun içi puanla ücretsiz şekilde açabilirsin. Lisanslı katiller ise tamamen ücretli. Onları da maddi açıdan sorun olmayacaksa satın alabilirsin ya da Twitch/YouTube üzerinden Otzdarva'yı izleyerek hangisini veya hangilerini alacağına karar verebilirsin.

Geri
Yukarı